Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Dovolená v Anglii dokáže příjemně překvapit

Na každé své dovolené chcete poznat něco nového? Toužíte objevovat, na vlastní oči spatřit místa, o kterých jste slyšeli v hodinách dějepisu či zeměpisu? Pak si naplánujte poznávací zájezd. Třeba do Anglie, tam je toho k vidění více, než byste čekali.

Jsou evropská hlavní města, která by měl ve svém životě navštívit úplně každý. Patří mezi ně třeba i naše Praha, Paříž, Řím nebo právě Londýn. Projeďte se v Londýnském oku, projděte pod Big Benem, užijte si západ slunce v Greenwichi a nakupujte ve známé Oxford Street.

Co uvidíte v Londýně a okolí?

V samotném Londýně stojí za vidění Tower Bridge, nultý poledník na Greenwichi, Oxford Street, Royal College of Music, Buckinghamský palác, Covent Garden, Trafalgarské náměstí, Westminster Bridge, budova parlamentu s Big Benem, Millenium Bridge a mnohem více.

Poznávací zájezd do Londýna je však obvykle kombinován i s návštěvou nějakého přilehlého městečka. Typicky jde o kouzelný Windsor ve viktoriánském stylu. Windsorský zámek, sídlo britských královen a králů, určitě musíte vidět.

Poznávací zájezd do Londýna s prohlídkou zámku Windsor

Kam jinam v Anglii než do Londýna?

Rozhodně do Skotska, protože tak nádhernou přírodu jako tady jen tak někde nenajdete. Vaše dovolená v Anglii v tomto případě odstartuje nejspíše v Edinburghu. Do tohoto nejnavštěvovanějšího skotského města se dá snadno dopravit letecky. Odsud se vydáte k jezeru Loch Ness, na souostroví Orkneje a k impozantním útesů. Na ostrově Skye uvidíte sopečné scenérie, skalní jehlu, vysoké útesy i lagunu s tuleni. Budete žasnout nad tím, co všechno dokáže stvořit mocná příroda. Zcela pochopíte, proč si mnoho panovníků za své sídlo vybralo právě tuto krajinu – ostatně sami navštívíte některé z jejich hradů, jako jsou Stirling castle či Cawdor castle.

Poznávací zájezd do Anglie může stát skutečně za to, ať už prahnete více po přírodě, nebo historických památkách.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit