Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Dovolená v Česku: Proč se vydat za dobrodružstvím ve své domovině?

Výběr destinace pro dovolenou může být náročný. Lidé hledají exotické lokality, ale někdy zapomínají na skvělá místa v jejich domovině. Pokud jste z Čech, máte štěstí, protože naše země nabízí mnoho krásných a překvapivých míst pro dovolenou.
 

Skryté krásy Česka: Česko-saské Švýcarsko, Chodsko a Česká Kanada

Jedním z těchto míst je Českosaské Švýcarsko, které se nachází v severních Čechách. Toto území je chráněné jako národní park a nabízí návštěvníkům neuvěřitelné výhledy, skalní věže, kaňony a řeky. Pro milovníky turistiky jsou k dispozici desítky kilometrů turistických tras, které vás provedou touto krásnou oblastí. Chodsko a Český les jsou dalšími skvělými místy pro dovolenou v Česku. Tyto oblasti se nacházejí v západních Čechách a nabízejí návštěvníkům krásné krajiny, historické památky a regionální kuchyni. Česká Kanada se nachází v jižních Čechách a patří mezi nejkrásnější oblasti v Česku. Toto území nabízí návštěvníkům romantické krajiny, krásné lesy, rybníky a údolí.
 

Další oblíbené zájezdy po Česku

Kromě již zmíněných oblastí, nabízí cestování po Česku také krásy Jeseníků a Bílé Opavy, které lákají milovníky turistiky a horských sportů. Západní Čechy nabízejí nejen krásné přírodní scenérie, ale také bohatou historii, kterou můžete objevovat například při návštěvě Karlových Varů nebo Mariánských Lázní. Jižní Morava je známá svými vinařskými oblastmi, které stojí za návštěvu, a Šumava je ideální pro milovníky přírody a turistiky. Česko má mnoho krás, které stojí za objevení, a cestování ve vlastní zemi může být skvělým zážitkem.
 

Dovolená v Česku: Výhody cestování ve vlastní zemi

Když se rozhodnete pro dovolenou v Česku, máte řadu výhod. Nejenže ušetříte na cestovních nákladech, ale můžete si užít mnoho aktivit, které nejsou k dispozici jinde. Kromě turistiky se můžete věnovat cyklistice, vodním sportům, rybaření nebo navštívit mnoho historických památek a muzeí.
 

Pojeďte s námi na nezapomenutelné poznávací zájezdy v naší domoviněPoznávací zájezdy po česku - Jeseníky

JESENÍKY

Jeseníky jsou velmi pestrou oblastí po stránce přírodní, kulturní i historické. Setkáme se zde s horskou i podhorskou krajinou, původní květenou a mnoha historickými památkami včetně lidové architektury.


VÍCE O ZÁJEZDU
Poznávací zájezdy po česku - západní čechy

ZÁPADNÍ ČECHY

Západní Čechy a Slavkovský les je území plné kontrastů, známých lázeňských komplexů, kulturních památek a přírodních krás, kterých zdejší specifické klima poskytuje velké množství.


VÍCE O ZÁJEZDU

Poznávací zájezdy po česku

CHODSKO A ČESKÝ LES

Vypravte se s námi do Chodska, které bylo díky své poloze na hranicích vždy zcela výjimečné. Chodsko má doposud velmi bohaté lidové tradice, dodnes se zde mluví zcela specifickým nářečím a kroj je tu běžné oblečení.


VÍCE O ZÁJEZDU
Poznávací zájezdy po česku

JIŽNÍ MORAVA S VÝLETY

Atraktivní zájezd za poznáním jižní Moravy s výletem do Rakouska, do oblasti Neziderského jezera.


VÍCE O ZÁJEZDU

Dovolená v Česku - jeseníky

JESENÍKY A KRAJEM BÍLÉ OPAVY

Letní dovolená v oblasti Nízkého i Hrubého Jeseníku s výlety k rozsáhlým hradním komplexům, bílým zámkům, romantickým vodopádům, do krásné přírody Jeseníků a „bílé“ Opavy.


VÍCE O ZÁJEZDU

Dovolená v Česku - Šumava

KRÁSY ŠUMAVY

Malebná krása Šumavy s táhlými svahy a hlubokými lesy přitahuje milovníky neporušené přírody a je lákavým cílem pro ty, kteří hledají fyzické i psychické zotavení.


VÍCE O ZÁJEZDU

Dovolená v Česku

ŠUMAVA - PO STOPÁCH ZLATÉ STEZKY

Náš zájezd nabízí a milovníky staré Šumavy potěší zaniklá osada Bučina, prameny Vltavy, Zadov s rozhlednou na bývalém skokanském můstku nebo vrch Boubín s rozhlednou.


VÍCE O ZÁJEZDU

Dovolená v Česku - Saské Švýcarsko

ČESKO - SASKÉ ŠVÝCARSKO

Zájezd za poznáním romantické krajiny Česko-saského Švýcarska. Čekají nás nádherné pěší i autobusové výlety k zajímavým skalním vyhlídkám a památkám, k Pravčické bráně, k divokým soutěskám Kamenice, plavba po Labi do saského Bad Schandau, návštěva Drážďan i romantického zámku Moritzburg.


VÍCE O ZÁJEZDU
Dovolená v ČR - Česká Kanada

ČESKÁ KANADA

Zavedeme vás do tajemné krajiny na pomezí jižních Čech, Moravy a Dolního Rakouska, na jihozápad Českomoravské vrchoviny. Zvlněná krajina s hustými lesy, rybníky a pasoucími se stády bizonů evokuje zemi na severu amerického kontinentu. Z řídce osídlené krajiny vystupují kláštery, hrady, zámky a malebná historická města, která jsou na seznamu UNESCO.


VÍCE O ZÁJEZDU 
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit