Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Dovolenou do Říma či Florencie si naplánujte ještě dnes!

Cestování patří k nejoblíbenějším aktivitám člověka, ale někdy jezdí jen prstem po mapě. Pokud si však rezervujete poznávací zájezdy s průvodcem, můžete si být jistí, že se na dovolené v Itálii ani na Kanárských ostrovech nic nepokazí. Jako na stříbrném podnosu se před vámi objeví proslulé drahokamy historie i přírody.
 

Všechny cesty vedou do Říma

Poznávací zájezd do Říma

Zajistit si s předstihem poznávací zájezd do Říma je rozumný krok. Neutečou vám nejlepší nabídky a můžete si být jistí, že bude postaráno o vaše pohodlí. Kdysi byl Řím považován za hlavní město světa, ale i nyní jsou jeho památky světově uznávané. Není divu, když se zde nachází věhlasný Vatikán, jehož architektonické šperky jsou zapsány na Seznam světového dědictví UNESCO. Prohlédnete si baziliku sv. Petra, budete obdivovat díla mistrů ve Vatikánském muzeu a vystoupáte na Andělský hrad. Zájezd do Říma vás zavede také ke Kapitolu, Španělským schodům a fontáně di Trevi.
 

Florencie – město zamilovaných

Poznávací zájezd do Florencie

Když už spatříte proslulé pamětihodnosti Říma, osloví vás také zájezd do Florencie. Jedná se o kolébku renesance, kde působil Michelangelo i Machiavelli. Lačné pohledy budou mířit na Piazza della Signora, Palazzo Vecchio a Piazza del Duomo. Všudypřítomné dómy, kostely, kaple a vůně dávných časů berou dech.
 

Za relaxací na Tenerife

Zájezd na Tenerife

Milovníci teplého počasí si ihned zamilují poznávací zájezd na Tenerife, protože je zavede na jeden z nejpopulárnějších Kanárských ostrovů. Snad nikdo neodolá relaxaci v přímořských bazénech s gejzíry Lago Martiánez. Nedílnou součástí zájezdu je návštěva národního parku Las Caňadas, pobyt u moře i prohlídka skvostného města La Laguna, které patří do pokladnice UNESCO. Výlet na ostrůvek La Gomera vás příjemně potěší a jeho přírodní divy vás srazí na kolena. Nesmí scházet ani vstup do delfinária v Loro Parku. Dovolená na Tenerife  předčí vaše tajné představy.
 

Výběr Dovolené v Itálii - Poznávací zájezdy (2022):


ITÁLIE - ŘÍM, věčné město
ITÁLIE - Řím a Vatikán
ITÁLIE - Florencie - Řím - Tivoli
Zahrady a jezera ITÁLIE
ITÁLIE - Rozkvetlá italská jezera
ITÁLIE - Benátky a ostrov Burano
ITÁLIE - Superlativy italských jezer
ITÁLIE - SARDÍNIE
ITÁLIE - Ischia - Smaragdový ostrov

 

Zájezdy na Tenerife (2022):

KANÁRSKÉ OSTROVY - TENERIFE
KANÁRSKÉ OSTROVY - TENERIFE
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit