Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Exotické dobrodružství uprostřed arabského světaOkouzlující země, která leží na jihovýchodě Arabského poloostrova. Země, která nabízí turistům úžasné zážitky a zároveň jim umožňuje objevit unikátní kulturu a historii. A o jakou zemi jde? Omán!
  

Co od Ománu očekávat?

Především byste si neměli nechat ujít krásné pláže Ománu, které patří k nejkrásnějším na světě. Některé z nich jsou velmi odlehlé, což zajišťuje klid a soukromí. V případě, že máte rádi vodní aktivity, můžete si vychutnat potápění, šnorchlování, jízdu na vodním skútru a mnoho dalšího.

Zajímavým místem je hlavní město Ománu – Maskat. Je tu spousta historických a kulturních památek, jako například Sultan Qaboos Grand Mosque, která je jednou z největších mešit na světě. Dále byste si neměli nechat ujít návštěvu přístavu Muttrah, kde můžete nakupovat tradiční suvenýry. Omán je také domovem mnoha unikátních zvířat, jako jsou například velbloudi a gazely. Pokud máte rádi přírodu, můžete navštívit národní park Wadi Shab, kde si můžete prohlédnout krásné vodopády a zároveň se projít krásnou přírodou.
 

Jste dobrodruzi?

Vydejte se na jízdu po poušti. Omán je domovem několika pouštních oblastí, kde si můžete vychutnat jedinečné zážitky, jako jsou například jízda na velbloudovi nebo projížďka na písečných dunách.

Dovolená v Ománu může být skvělou volbou pro ty, kteří hledají nezapomenutelné zážitky a zároveň chtějí objevovat krásy nové kultury.
 

Pojeďte s námi na nezapomenutelný poznávací zájezdZájezd do Ománu

OMÁN - KRÁSKA ARÁBIE

Poznejte s námi Omán. Setkáte se s moderní architekturou Muscatu, historickými vesnicemi v okolí Nizwy a přírodními divy jako jsou poušť Wahiba Sands a vysoké hory Jebel Shams. Budete ochutnávat silnou kahvu s beduíny a procházet se trhy plné zlata a keramických výrobků.


VÍCE O ZÁJEZDU

 
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit