Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Kde si užít netradiční dovolenou na Jadranu!Přinášíme pár zajímavých tipů na jedinečnou dovolenou u oblíbeného Jadranu. Jen si to představte. Ležíte na lehátku pod slunečníkem na jedné z nejhezčích pláží. Před vámi panorama tyrkysového moře. Slaný mořský vánek vám čechrá vlasy. Cikády hrají svou denní serenádu. Nacházíte se v jedné z oblíbených turistických destinací Chorvatska a před sebou máte zajímavý poznávací program. Čekají vás procházky malebnými uličkami středomořských městeček, starobylé památky i panenská příroda národních parků. Ochutnáte vynikající sýry, rybí pokrmy a dobré víno.

Ostrov Vis – dovolenkový ráj a skrytý poklad Dalmácie


Vis je bezesporu jedním z nejhezčích chorvatských ostrovů, který ocení především milovníci nádherných přírodních scenerií, skrytých zátok, pláží a dobrého vína. Po druhé světové válce se ostrov stal vojenskou základnou a až do roku 1989 byl Vis běžným turistům zapovězeným místem. Tato ochrana před rozvojem turismu zanechala ostrov nedotčený a místní obyvatelstvo pokračovalo ve svém tradičním živobytí – rybolovu a zemědělství.
Víte že se na ostrově natáčel i celovečerní hollywodský film “MAMA MIA: HERE WE GO AGAIN!” v čele s hollywoodskými hvězdami jako Meryl Streepová, Pierce Brosnan, Andy Garcia, Amanda Seyfriedová a Colin Firth?


Během dovolené na ostrově Vis vás čeká skvělé koupání na některé z romantických pláží. Projdete se uličkami městeček Komiža a Vis a navštívíte vinice, jejichž historie sahá až do dob antiky. Nebude chybět ani degustace místních vín a likérů a ochutnáte lahodné pokrmy z čerstvých ryb. Vis je kolébka kultury, mořských plodů a jedinečných vín. Nechte se zlákat a vydejte se s námi na pobytově poznávací zájezd na jedinečný ostrov! Za návštěvu stojí i nedaleký ostrov Biševo se známou svou Modrou jeskyní, která směle konkuruje i vyhlášené jeskyni na ostrově Capri.

Více o zájezdu na ostrov Vis zde www.redok.cz/chorvatsko-ostrov-vis-hr445-21/
 
Ostrov Lastovo - přírodní ráj bez zástupů turistů
 

Ostrov Lastovo je druhým od pevniny nejvzdálenějším chorvatským ostrovem. Je součástí chráněné přírodní rezervace a davy turistů tu budete hledat jen ztěží. Na své si tu přijdou milovníci klidu a přírody. Členité pobřeží nabízí množství skrytých zátok, ve kterých vás čeká fantastické koupání. Voda je čirá a osvěžující. Vnitrozemí je kopcovité a porostlé nízkou vegetací. Příroda je tu panenská a lidé tu s ní žijí v souladu. Stejně jako ostrov Vis i Lastovo bylo v dobách socialistických vojenským územím a turisté sem nesměli.
Kromě přírodních scenérií vás na ostrově čeká specifická architektura středověkého městečka Lastovo a úchvatné panoramatické vyhlídky na zátoky a maják Struge, který je druhým nejstarším majákem na Jadranu. Díky odlehlosti ostrova od pevniny budete v noci moci pozorovat oblohu plnou hvěz bez světelného znečištění, které panuje v okolí měst.

Více informací o pobytově poznávacím zájezdu se dozvíte zde www.redok.cz/chorvatsko-lastovo-panensky-ostrov-dalmacie-hr444-21/
 
Za nádhernými plážemi, národními parky a Vinnetouem do oblasti Primoštenu
 

Navštívili jste už rybářské městečko Primošten? Že ne? Chyba! Primošten patří k těm nejmalebnějším místům Jaderského pobřeží. Městečko ležící na dvou poloostrovech je protkané středověkými uličkami a pyšní se nádhernými plážemi. U břehů kotví rybářské bárky a jachty. Primošten je nejen ideálním místem, kde strávit pohodovou dovolenou u moře, ale je i dobrou základnou pro poznávací výlety do okolí. V průběhu zájezdu navštívíte všechny významné Národní parky Chovatska – Plitvická jezera, Krka, Kornati, Paklenica a čeká nás i vyhlídková plavba nádherným kaňonem Vinnetouovy řeky Zrmanja.

Více informací najdete zde www.redok.cz/chorvatsko-narodni-parky-hr443-21/

 
Pobytově poznávací zájezdy do Chorvatska 2021 zde Dovolená Chorvatsko 2021, levná letní dovolená v Chorvatsku, ubytování | CK REDOK

 
Autor článku: cestovní kancelář Redok Travel, 20.4.2021
 
 
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit