Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Letní dovolená na Krétě

Láká vás moře a přemýšlíte o vhodné destinaci? Podlehněte kouzlu řeckých ostrovů a nechte se unášet na vlnách nekončící pohody, výborného jídla a přívětivých Řeků. Toužíte lenošit na krásných plážích, procházet se po promenádách a navštívit zajímavá místa či historické památky? Pak zakotvěte na Krétě, která nabízí spoustu možností ke strávení pohodové dovolené.

Ostrov jako stvořený pro milovníky odpočinku i poznání

Řecko si jednou zamilujete a už se vás to nepustí. Pokud je pro vás dovolená v Řecku jasnou volbou a přemýšlíte jen o vhodné cílové destinaci, pak je Kréta ideálním řešením. Na tomto největším řeckém ostrově na vás totiž čeká spousta fantastických zážitků, výtečného jídla včetně milých a přívětivých krajanů.

Dovolená na Krétě

Pobyt přesně podle vašich představ a požadavků

Pobyt přesně podle vašich představ? Žádný problém. Zájezd na Krétu je tou správnou volbou. Na své si tu totiž přijde opravdu každý, ať už milovníci pláží, vodních sportů a lenošení, tak i ti, co rádi provozují turistiku nebo poznávají historické památky. Nabídka aktivit je na tomto ostrově opravdu široká. Není žádný div, že se sem spousta turistů ráda vrací, aby prozkoumali i další atraktivní místa.

Zájezd na Krétu

Poznávací zájezd plný nových zážitků

Poznávací zájezd na Krétu vám umožní užít si pobyt u moře a zároveň také navštívit známá místa jako jsou historické památky, přírodní úkazy a jiné výletní cíle. A co rozhodně nevynechat? Uchvátí vás třeba hlavní město Heraklion, které rozhodně stojí za návštěvu. Mezi nejznámější pláže pak patří laguna Balos, která je pokrytá jemným pískem bílé až lehce narůžovělé barvy a je typická mělkými vodami. Ujít byste si neměli nechat ani známou palmovou pláž Vai, která je jedním z místních symbolů.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit