Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Na dovolenou do maďarských termálů: Zažijete tu pohodu a klid pro odpočinek

Vybíráte dovolenou a přemýšlíte o termálních lázních? Máte v hledáčku Maďarsko? Má co nabídnout! Maďarsko mimojiné láká kvalitními ubytovacími službami a výborným jídlem. A samozřejmě blahodárnými účinky minerálních vod v termálech, obohacené o zdraví prospěšné minerály. Ty pomáhají léčit svalová a kloubní onemocnění stejně jako poskytují rehabilitaci poúrazových stavů. Dovolená v Maďarsku tak může být ve znamení zlepšení fyzické kondice a získání lepší psychické pohody.

Příjemné trávení volných dnů

Lázně nabízejí hlavně klid a odpočinek od každodenních starostí. V nich během léčebných procedur zapomenete na starosti a necháte se ukolébat na vlnách léčivé vody v krytém či otevřeném bazéně. Od toho tu jsou termální lázně. Maďarsko je na ně bohaté, takže máte z čeho vybírat.

Záezd do Maďarský termálních lázní

Kousek od Bratislavy leží lázeňské město Mosonmagyaróvár, ve kterém najdete péči v podobě bahenních zábalů a různých druhů masáží. Místo je ideální pro klidné trávení dovolené, protože bazén není vybaven tobogánem ani skluzavkami. Naproti tomu v lázních Györ, v nichž termální vody vyvěrá z hloubky dvou tisíc metrů, jsou k dispozici nejen termální bazény, ale také zážitková koupaliště.

Co takhle si pod stromeček nadělit zájezd do termálních lázní v Maďarsku? Určitě tento dárek oceníte vy i váš partner nebo malé děti, které milují koupání.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit