Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Nejlepší doba pro poznávací zájezd do Itálie

Benjamin Kuras napsal, že Itálie je kompaktní záznam evropské civilizace, bez něhož nevíme, kdo jsme. Objevovat Itálii je civilizační povinnost každého Evropana. Ztratíme-li Itálii, ztrácíme sami sebe. Letos na jaře jsme kvůli epidemii koronaviru o Itálii na čas přišli.

Po přísných opatřeních se však Itálie jako jedna z prvních evropských zemí vymanila z útrap epidemie a v červnu se znovu otevřela turistům. Naše vláda dala českým cestovatelům pro cesty do Itálie zelenou. Při jízdě autobusem vás nečekají žádné hraniční kontroly a země, která má nejvíce památek na světě, se vám doslova podbízí. Zatím exkluzivně jen Evropanům.

Nyní tak máme jedinečnou příležitost, která se už nemusí nikdy opakovat. Při procházkách Římem, exkurzi do Pompejí nebo lodním výletu na Capri se do objektivů vašich fotoaparátů nebudou plést zástupy asijských nebo amerických turistů. Turisticky atraktivní místa nejsou přeplněná a na krátkou dobu se jim vrací jejich autentická atmosféra. Pojeďte si užít výjimečně poklidný Neapolský záliv s vůní a lahodnou chutí italského vína, pizzy nebo kávy. Poznáte slavné historické památky a v místech, odkud pochází zlidovělý hit :“Ó sole mio“ si užijete i slunečních paprsků a prohřátého Tyrhénského moře.

VYRAŽTE S NÁMI NA ČASEM PROVĚŘENÉ POZNÁVACÍ ZÁJEZDY

ITÁLIE - NEAPOLSKÝ ZÁLIV - POBŘEŽÍ AMALFI

ITÁLIE - NEAPOLSKÝ ZÁLIV - POBŘEŽÍ AMALFI

Oblíbený zájezd do Itálie, jehož předností je termín podzimních prázdnin, vám nabízí vše nejzajímavější této oblasti. Vydáme se na výlety, kde je největší koncentrace historických památek a přírodních zajímavostí. Zamíříme na rozhraní útesů a temných vulkánů, pocítíme sirný zápach sopky, budeme proplouvat Smaragdovou jeskyní i podél útesů mytických Sirén, připomeneme si bájného Herakla a necháme se ohromit neapolským barokem i pozemským rájem na ostrovech Capri a Procida.

ŘÍM - VĚČNÉ MĚSTO

ŘÍM - VĚČNÉ MĚSTO

Vydejte se s námi na cestu za velkými památkami do města turistů, do Říma. Přesto, že již dávno není Caput Mundi (hlavní město světa), stále zůstává tím nejúžasnějším městem světa. Seznámíme se s velkolepým dědictvím minulosti z dob antického Říma, z dob papežského státu i z doby, kdy se stal kvetoucím evropským velkoměstem.

LASTOVO, OSTROV NEDOTČENÉ KRÁSY

ŘÍM A VATIKÁN - MĚSTO TISÍCILETÉ HISTORIE

Všechny cesty vedou do Říma, vydejte se tedy s námi na jedinečný a oblíbený letecký zájezd do města, kde na nás dýchne atmosféra historie a které bylo přes jeden a půl tisíciletí středem Evropy. Město, jenž bylo metropolí císařů, dodnes je sídlem papežů a oblíbenou destinací turistů z celého světa. Užijte si "věčné město", putujte s námi historií světa, objevte bohatství a poznejte to nejlepší z Říma!

TO NEJLEPŠÍ Z ITÁLIE

TO NEJLEPŠÍ Z ITÁLIE - FASCINUJÍCÍ MĚSTA A PAMÁTKY

Itálie přitahuje turisty kulturou a romantikou již mnoho století, a to v každém ročním období. Itálie má všechno - od umění po jídlo a od úchvatné a rozmanité krajiny po skvělou módu. Zveme vás do „Bel paese“ (krásné země). Není náhodou, že Itálie má největší počet památek zapsaných na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO a my mnohé z těchto světoznámých italských symbolů navštívíme.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit