Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Nezapomenutelná dovolená? Co říkáte na Peru

Toužíte strávit vaši dovolenou v zemi, co vám učaruje a přiroste vám na dlouho k srdci? Pak musíte navštívit bájnou zem Inků, zemi milovníků záhad a dávných civilizací, pro kterou jsou typické pestrobarevné svetry. Vyrazte za poznáním do země, která toho má opravdu hodně co nabídnout. Na své si přijdou jak milovníci památek, tak i ti, kteří vyhledávají přírodní zajímavosti.

Zájezdy, během kterých navštívíte ta nejzajímavější místa

Důvodů, proč navštívit tuto zemi je dlouhá řada. Poznávací zájezdy do Peru jsou proto skvělou volbou, jak se dostat na nejzajímavější místa, která tato země nabízí.

Poznávací zájezd Peru

Posvátná říše Inků – vaše dokonalá dovolená

Toužíte poznat posvátnou a bájnou zemi Inků trochu více do hloubky? Vyzkoušejte poznávací zájezd do Peru – Posvátná říše Inků. Během pobytu navštívíte i safari Amazonského pralesa. Poznáte tajemná zákoutí, ze kterých se vám bude tajit dech. Dýchne na vás nejenom pradávná indiánská kultura, ale i současný život Peruánců. Poznáte kouzlo umění a architektury. Objevíte kouzlo opuštěných horských ruin indického města a mýtických památek.

Místa, co stojí za to navštívit

Dovolená v Peru nabízí spoustu míst, která rozhodně stojí za návštěvu. Jedním z nich je kupříkladu proslulá indická pevnost s Chrámem Slunce – Machu Picchu. Za zmínku ovšem stojí i další významné městské památky, muzea a nádherná příroda. Uchvátí vás třeba netradiční plovoucí rákosové ostrovy i měsíční pyramidy. A vynechat byste neměli ani hlavní město Lima, které je vstupní branou do této země.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit