Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Objevujte krásy Itálie - Unikátní zážitek plný historie, kultury a přírodních scenérií

Poznávací zájezd Severní Itálie, Umbrie a San Marino

Návštěva Severní Itálie, Umbrie a San Marina je nezapomenutelným zážitkem, který nabízí mnoho krás a fascinujících míst. Ideální pro cestovatele, kteří touží po objevování kouzelného spojení historie, kultury a přírodních scenérií.
 

Umbrie: Zelené srdce Itálie s malebnými městy a bohatou historií

Umbrie, nazývaná také "Zelené srdce Itálie", je jednou z nejmalebnějších oblastí země. Je známá svou neuvěřitelnou přírodou a krásnými historickými městy. Na tomto zájezdu budou účastníci mít možnost navštívit Perugii, hlavní město Umbrie, které je známé svými středověkými uličkami a impozantním dómem. Toto město také nabízí mnoho uměleckých a historických památek, které odrážejí bohatou minulost regionu.
 

San Marino a Severní Itálie: Malý stát a velké jezera - zázraky přírody a kouzlo minulosti

Dalším ohromujícím místem na zájezdu je San Marino, nezávislý stát obklopený Itálií. Tento malý republikánský mikrostát nabízí návštěvníkům úchvatný pohled na panoráma okolního venkovského kraje. Úzké uličky a historická centra města vytvářejí jedinečnou atmosféru, která přenese návštěvníky zpět v čase. V San Marinu také najdete mnoho muzeí, která poskytují fascinující pohled na historii a kulturu tohoto unikátního místa.

Severní Itálie je známá svými malebnými jezery, z nichž nejznámější jsou Lago Maggiore, Lago di Como a Lago di Garda. Tyto jezera nabízejí úchvatné výhledy, možnost vodních sportů a relaxaci v příjemném prostředí. Na zájezdu také navštívíme Benátky, které jsou známé svými romantickými kanály, historickými paláci a nádhernými mosty. Návštěva Benátek je jako cesta do minulosti, kde se můžete procházet úzkými uličkami a užívat si jedinečnou atmosféru tohoto města.

Na zájezdu budou účastníci moci ochutnat také vynikající italskou kuchyni, která je světoznámá. Nebudou chybět tradiční italské speciality jako pizza, těstoviny, zmrzlina a skvělá italská vína. Regionální pokrmy z Umbrie a San Marina také nabídnou jedinečný gastronomický zážitek.

Zájezd do Severní Itálie, Umbrie a San Marina je skutečnou cestou do srdce Itálie. Účastníci budou mít možnost objevovat nádhernou přírodu, historická města a unikátní kulturu této oblasti. Každý krok nabízí nové dobrodružství a vzrušení, které si návštěvníci budou pamatovat navždy.

Dovolení Itálie - Lago di Garda

Poznávací zájezd Itálie - Benátky

 
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit