Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Pět zázraků New Yorku, které stojí za to spatřit nejen o Vánocích

Populární přezdívka největšího amerického města, hovořící o něm jako o „Velkém jablku“, se prý zrodila na dostizích. Jeden novinář si tam vyslechl rozhovor dvou ošetřovatelů koní, kteří newyorské závodiště popisovali jako velké jablko. Brzy poté vyšel v tisku článek „Okolo Velkého jablka“ – a pojmenování bylo na světě. Co však v Big Apple můžete také vidět – a nejen o adventu?

 

 

Vyhlídka z Rockefellerova centra

Komplex 19 budov Rockefellerova centra je sám o sobě zážitkem, vždyť jeho součástí je například Radio City Music Hall, Muzeum moderního umění či sochy Promethea a Atlase. Pohled z vyhlídkové plošiny „Top of the Rock“ na mrakodrapu Comcast Building (dříve známý jako RCA) je během dovolené v USA vskutku velkolepý.

 

Socha Svobody

Kdo nevystoupal schodiště do čelenky sochy Svobody, jako by v N.Y. ani nebyl. Ovšem pozor, fronty před tímto symbolem Spojených států amerických jsou skutečně mimořádné – registrovat se musíte několik měsíců předem. S naším zájezdem do USA se toho nemusíte obávat.


Návrat do středověku v Cloisters

Úžasná replika středověkého kláštera Cloisters ukrývá rozsáhlé muzeum převážně románského a gotického umění. Povinnost pro každého, koho zajímají rukopisy, vlámské gobelíny, španělské kaple, zdobené oltáře a nádherné tapisérie.


Fotky z Muzea voskových figurín

V oblíbeném muzeu Madame Tussauds New York se můžete vyfotit s dlouhou řadou celebrit jako Brad Pitt, Nicolas Cage, Beatles či Heidi Klum. Elvis Presley v expozici stojí jako živý, co když se nakonec ukrývá právě tady?


Milióny žárovek čtvrtě Dyker Heights

Tento tip se sice týká vánočního New Yorku, přesto sem určitě patří – vždyť Vánoce v USA jsou samy o sobě událostí, kterou byste rozhodně neměli vynechat. Právě v oblasti Dyker je vánoční výzdoba nejintenzivnější a sjíždí se za ní turisté z celého světa.


Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit