Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Pobyty u moře s výlety Indonésie

Poznejte s námi pestrost a krásy čtvrté nejlidnatější země světa - Indonésie!
Během poznávácích zájezdů Indonésií budete mít možnost užít si pláže a šnorchlování, vykoupat se v tůních pod vodopády a zažít dobrodružné výpravy džunglí. Výzvou bude výstup na vrchol některé z aktivních sopek. Těch je v Indonésii více než dost a některá z nich o sobě čas od času nechá vědět.
Nasajete atmosféru rušných ulic měst, vyslechnete si volání muezzínů k ranní motlitbě a nahlédnete do tradičního způsobu života horských etnik praktikujících animistické rituály. Nebojte se na trzích a u pouličních stánků ochutnávat kulinářské speciality a sladké ovoce.
 
Indonésie, to není jen turisticky oblíbený ostrov Bali. Indonéská republika se rozkládá na dalších více jak 17 tisíc ostrovech a ostrůvcích, které obývají přátelští lidé a exotická zvířata. Mnohé z nich nikde jinde na světě nenajdete. V tropických pralesích Sumatry a Bornea se pohybují stále ohroženější orangutani. Po ostrovech Komodo, Rinca a Flores se procházejí obrovští komodští draci. K vzácným druhům patří i tygři sumaterští, nosorožci, sloni a medvědi. Při pobytu v Indonésii máte velkou šanci se setkat s nenechavými makaky. Na pastvinách a kolem rýžových polí se popásají vodní buvoli a pod mořskou hladinou na vás čeká bohatý podmořský svět.
 
Upřesnit výběr

Indonésie

Seznam zájezdů je prázdný.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit