Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Poznávací zájezdy Afrika

Vydejte se s námi na poznávací zájezdy do Afriky! Čeká vás nezapomenutelná dovolená plná zážitků, barev, vůní a chutí. Třetí největší kontinent světa je plný kontrastů a cestovatelských výzev. Afrika je světadílem, který nelze popsat jedním slovem. Je exotická, etnicky, kulturně a nábožensky různorodá, bohatá i chudá, vyprahlá i hrající všemi barvami. Afrika je výzva i radost. Může být krutá a nebezpečná. Je to místo, odkud přišli naši předci a kam se na své dobrodružné expedice vydávali slavní cestovatelé Emil Holub, David Livingstone nebo Zikmund s Hanzelkou...Je to kontinent, který po miliony let formovaly nejen přírodní procesy, ale i lidé, bez nichž by Afrika nebyla taková, jaká je dnes.

V Africe najdete největší poušť světa - Saharu. Mezi písečnými dunami se občas objeví zelená oáza života. Kolem rovníku se táhne oblast tropických deštných pralesů, ve kterých přežívají chráněné gorily i šimpanzi. Na travnatých pláních národních parků a rezervací v Keni a Tanzanii se popásají stáda slonů, žiraf, zeber, antilop a gazel. Během nezapomenutelných safari můžete pozorovat lvy, gepardy nebo nosorožce. Unikátním zážitkem je pohled na statisíce pakoňů, kteří se během každoroční migrace přes řeku Mara snaží uniknout ostrým zubům krokodýlů. Pohoří Atlas, masiv Kilimadžára nebo Mt.Kenya lákají horolozece. Najdete zde rozlehlá jezera, aktivní i vyhaslé sopky a 6 tisíc kilometrů dlouhou Velkou příkopovou propadlinu, která jednoho dne Afriku roztrhne na dva kontinenty.

Kromě úchvatných přírodních scenérií je Afrika plná historických a kulturních památek. Narazíte zde na tisíce let staré chrámy a pyramidy, stavby z koloniálních dob, bohatě zdobené fasády mešit i skromné kostelíky. Na rušných trzích a bazarech se prodává prakticky cokoliv. Velká města jsou mixem bohatství a chudoby. Na jednu stranu uvidíte přepychové vily, moderní bary a obchodní centra, na druhé straně chudinské čtvrti a slumy. Obyvatelé vesnic si udržují dávné tradice a zvyky.

Kromě poznávacích zájezdů vás během africké dovolené čeká i koupání, šnorchlování či potápění v moři a relax na nádherných písečných plážích, kde si budete připadat jako v tropickém ráji. Na své si přijdou i vaše chuťové pohárky. Africká kuchyně je velmi pestrá a doslova se zamilujete do lahodné chuti exotického ovoce, o kterém jste možná nikdy neslyšeli.

Afrika vás nadchne. Stejně jako nadchla mnohé před vámi. Třeba spisovatele Ernesta Hemingwaye, který své zážitky zvěčnil v knize Zelené pahorky africké. Dánská spisovatelka Karen Blixenová, autorka Vzpomínek na Afriku, vedla mnoho let kávovou farmu nedaleko Nairobi. A opavská rodačka Joy Adamsonová se v Africe starala o osiřelou lvici Elzu a zažila pravé Volání divočiny.

Upřesnit výběr

Afrika

 - EGYPT A TAJEMSTVÍ FARAONŮ

EGYPT A TAJEMSTVÍ FARAONŮ

OKRUH EGYPTEM + ABÚ SIMBEL + PLAVBA HORNÍM EGYPTEM PO NILU

POZNÁVACÍ ZÁJEZD DO EGYPTA 2021

Termín: 27.10. - 06.11.2021 Počet nocí: 10 Strava: plná penze Doprava: Letecky

POZOR ZMĚNA TERMÍNU V LISTOPADU - 8.11.-18.11.2021Oblíbený poznávací zájezd do starověkého Egypta za poznáním země dávné historie i krásné přírody. Pyramidy, sfingy, staré chrámy a jiné archeologické… (Kód zájezdu: ET304-21-2)

Oblíbené Náš tip

Na dotaz
 - MAROKO - VELKÝ OKRUH ZEMÍ PLNOU KONTRASTŮ

MAROKO - VELKÝ OKRUH ZEMÍ PLNOU KONTRASTŮ

POZNÁVACÍ ZÁJEZD DO MAROKA 2021

Termín: 27.10. - 10.11.2021 Počet nocí: 14 Strava: snídaně Doprava: Letecky

Objevte Orient v severní Africe. Zdejší bohatá kulturou, vysoké pohoří Atlas a obdivuhodné památky si zamilujete velmi rychle. Navštívíte ta nejdůležitější marocká města v kombinaci se slavnými… (Kód zájezdu: MA316-21-1)

Náš tip

od 46 990 Kč
 - TANZÁNIE a ZANZIBAR

TANZÁNIE a ZANZIBAR

SAFARI V SERENGETI, NGORONGORO, LAKE MANYARA + ZANZIBAR A INDICKÝ OCEÁN

POZNÁVACÍ ZÁJEZD DO TANZÁNIE, SAFARI + DOVOLENÁ ZANZIBAR

Termín: 02.12. - 12.12.2021 Počet nocí: 8 Strava: 8x snídaně, 4x oběd, 3x večeře Doprava: Letecky

Splňte si svůj sen, staňte se na chvíli těmi pravými cestovali a vydejte se na poznávací zájezd na africké safari, pod Kilimandžáro - nejvyšší horu Afriky. Objevte s námi jedinečnou Tanzánii –… (Kód zájezdu: TZ311-21-1)

Náš tip

Na dotaz
First minute
 - EGYPT A TAJEMSTVÍ FARAONŮ

EGYPT A TAJEMSTVÍ FARAONŮ

OKRUH EGYPTEM, ABÚ SIMBEL, PLAVBA HORNÍM EGYPTEM PO NILU

POZNÁVACÍ ZÁJEZD DO EGYPTA 2022

Termín: 20.03. - 30.03.2022 Počet nocí: 10 Strava: plná penze Doprava: Letecky

Oblíbený poznávací zájezd do starověkého Egypta za poznáním země dávné historie i krásné přírody. Pyramidy, sfingy, staré chrámy a jiné archeologické památky, ale i velbloudi, pláže a Rudé moře.… (Kód zájezdu: ET304-22-1)

Oblíbené Náš tip

39 900 Kč od 38 400 Kč
First minute
 - EGYPT A TAJEMSTVÍ FARAONŮ + POBYT U RUDÉHO MOŘE

EGYPT A TAJEMSTVÍ FARAONŮ + POBYT U RUDÉHO MOŘE

OKRUH EGYPTEM + ABÚ SIMBEL + PLAVBA PO NILU + 5 DNŮ POBYT U MOŘE

POZNÁVACÍ ZÁJEZD DO EGYPTA 2022

Termín: 20.03. - 02.04.2022 Počet nocí: 13 Strava: plná penze Doprava: Letecky

Oblíbený pobytově poznávací zájezd do starověkého Egypta za poznáním země dávné historie i krásné přírody. Pyramidy, sfingy, staré chrámy a jiné archeologické památky, ale i velbloudi, pláže a Rudé… (Kód zájezdu: ET312-22-1)

43 300 Kč od 41 800 Kč
Vyprodané a odjeté termíny zájezdů

 - EGYPT A TAJEMSTVÍ FARAONŮ

EGYPT A TAJEMSTVÍ FARAONŮ

OKRUH EGYPTEM + ABÚ SIMBEL + PLAVBA HORNÍM EGYPTEM PO NILU

POZNÁVACÍ ZÁJEZD DO EGYPTA 2021

Termín: 07.11. - 17.11.2021 Počet nocí: 10 Strava: plná penze Doprava: Letecky

POZOR ZMĚNA TERMÍNU V LISTOPADU - 8.11.-18.11.2021Oblíbený poznávací zájezd do starověkého Egypta za poznáním země dávné historie i krásné přírody. Pyramidy, sfingy, staré chrámy a jiné archeologické… (Kód zájezdu: ET304-21-4)

Oblíbené Náš tip

Vyprodáno
 - EGYPT A TAJEMSTVÍ FARAONŮ + POBYT U RUDÉHO MOŘE

EGYPT A TAJEMSTVÍ FARAONŮ + POBYT U RUDÉHO MOŘE

OKRUH EGYPTEM + ABÚ SIMBEL + PLAVBA PO NILU + 5 DNŮ POBYT U MOŘE

POZNÁVACÍ ZÁJEZD DO EGYPTA 2021

Termín: 07.11. - 20.11.2021 Počet nocí: 13 Strava: plná penze Doprava: Letecky

POZOR - ZMĚNA TERMÍNU 8.11.-21.11.2021Oblíbený pobytově poznávací zájezd do starověkého Egypta za poznáním země dávné historie i krásné přírody. Pyramidy, sfingy, staré chrámy a jiné archeologické… (Kód zájezdu: ET312-21-1)

Vyprodáno
 - MAROKO – OKRUH KRÁLOVSKÁ MĚSTA

MAROKO – OKRUH KRÁLOVSKÁ MĚSTA

+ POBYT V MARRÁKEŠI S VÝLETY, DOVOLENÁ V MAROKU

POZNÁVACÍ ZÁJEZD DO MAROKA 2021

Termín: 14.10. - 23.10.2021 Doprava: Letecky

Vydejte se s námi na poznávací zájezd do Maroka. Vtáhneme vás  do kulis arabských pohádek v královských městech Maroka. V druhé půli zájezdu se ubytujeme na 6 nocí v tradičním hotelu s patiem… (Kód zájezdu: MA302-21-1)

Náš tip

Odjeto
 - EGYPT A TAJEMSTVÍ FARAONŮ

EGYPT A TAJEMSTVÍ FARAONŮ

OKRUH EGYPTEM + ABÚ SIMBEL + PLAVBA HORNÍM EGYPTEM PO NILU

POZNÁVACÍ ZÁJEZD DO EGYPTA 2021

Termín: 28.03. - 07.04.2021 Počet nocí: 10 Strava: plná penze Doprava: Letecky

POZOR ZMĚNA TERMÍNU V LISTOPADU - 8.11.-18.11.2021Oblíbený poznávací zájezd do starověkého Egypta za poznáním země dávné historie i krásné přírody. Pyramidy, sfingy, staré chrámy a jiné archeologické… (Kód zájezdu: ET304-21-3)

Oblíbené Náš tip

Odjeto
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout