Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Poznejte divokou přírodu Thajska a vykoupejte se na ostrovech Phi-Phi

Častým turistickým cílem takřka v každém ročním období je Thajsko, království nacházející se v daleké, exotické jihovýchodní Asii. Na dovolenou tam turisté míří za rozmanitou přírodou, bohatým nočním životem, ale také za specifickým životním stylem a mnoha kulturními odlišnostmi. Přečtěte si, co vás čeká nejen během last minute zájezdů do Thajska.

 

Bezpočet chrámů, soch a dalších pamětihodností například potkáte ve starověkém hlavním městě Ayutthaya posvátným chrámem Wat Phra Si Sanphet.

Siamská metropole Bangkok ožívá v noci

Typický kolorit kanálů řeky Čao Praja, moderní mrakodrapy i řada památek: poznávací zájezdy do Thajska se nemohou vyhnout metropoli Bangkok. Její dominantou je Královský palác, spousta zajímavostí se nachází ve čtvrti Ko Ratanakosin. Město je proslulé i společenským životem nejrůznějších zábavních podniků včetně gogo barů.

 

Na dovolené v Thajsku však poznáte i nádhernou tamní krajinu. Provincie Ratchaburi nabízí pohled na typickou krajinu s rýžovými poli a kokosovníky. Místní kuriozitou jsou plovoucí trhy, představující zdroj obživy pro zdejší vesničany. S tradiční výrobou hedvábí a šperků se seznámíte v horských vesnicích kmenů Hmong či Karen. V thajské divočině též proudí řeka Kwai s legendárním mostem z dob druhé světové války.

Nespoutaná asijská příroda a pikantní kuchyně

V údolí řeky Mae Tang si můžete vyzkoušet jízdu na slonovi anebo na slaměném voru. Po cestě potkáte orchidejové a motýlí farmy. Z blízkého města Chiang Mai lze za pár hodin přeletět do Krabi a odpočinout si na rozlehlých bílých plážích. V blízkosti se nachází další překrásné ostrovy plné kokosových palem: Koh Poda, Koh Tup nebo Chicken Island.

 

Koupání v průzračném Andamanském moři na vás čeká během poznávacího zájezdu do Thajska také na ostrovech Phi-Phi, které jsou považovány za jedny z nejkrásnějších. Lidé jsou zde přátelští a atmosféra plná tradičního folklóru vás jistě nebude nudit. Thajci si také potrpí na dobré jídlo, nezapomeňte tedy v místních restauracích ochutnat tradiční polévku tom yam či lahodnou rýži na desítky způsobů.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit