Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Poznejte půvabnou mozaiku Bangkoku

Hlavní město Thajského království je plné protikladů, které vábí turisty z celého světa. Kde jinde byste na jednom místě našli mrakodrapy jako z budoucnosti a obří sochy ležícího Buddhy, honosné zahrady a několikapatrové dálnice či moderní obchodní centra a chudinské čtvrti? Možná v každé megalopoli, míníte, ovšem nikoliv tak okázale a zároveň malebně poskládané vedle sebe.

 

Ke kouzlu Bangkoku přispívá už to, že je rozložený v deltě nejdelší thajské řeky Čao Praja. Její kroutivý tok narovnali lidé už v minulých stoletích, navíc postavili množství propojovacích a odvodňovacích kanálů. Množství takzvaných khlongů dodává městu na romantičnosti, pravda již ovšem tolik růžová není. Bangkok totiž stojí na velice měkkém podloží a neustále se propadá vůči hladině dotírajícího Jihočínského moře.

Půvabná bangkocká zákoutí

Nebojte se, zničení Bangkoku v nejbližší době nehrozí, přesto se vyplatí rezervovat si poznávací zájezd do Thajska, v jehož rámci tuto význačnou metropoli poznáte, co nejdříve. Vidět chrám Smaragdového Buddhy Wat Phra Kaew, královský palác nebo chrám Zlatého Buddhy Wat Trimit rozhodně stojí za to.

 

Pokud toužíte spíše po nakupování a podobné zábavě, i v tom vám srdce Thajska vyjde vstříc. Oblíbená jsou hlavně tržiště jako Bang Rak Market a čínská čtvrť se svojí jedinečnou atmosférou. Mnohem specifičtější, avšak stejně hojně vyhledávaná, je oblast červených lucerniček, go go barů a dalších pochybných podniků zvaná nevině Patpong.

Hlavní město na trase poznávacího zájezdu po Thajsku

Užijte si Bangkok se vším všudy: prohlédněte si sochu největšího thajského sedícího Buddhy v chrámu Wat Po, poučte se na hadí farmě o lékařském využití jedu, bavte se v rozlehlém lunaparku Dream World, zajděte do obří botanické zahrady krále Ramy IX.

 

Projeďte se během dovolené v Thajsku po městě rychlodráhou či loďkou, pokochejte se výhledem z otočné terasy na 328 metrů vysoké Baiyok Tower a zkuste zdolat Sukhumit Road. Se 400 kilometry se jedná o nejdelší ulici na světě!

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit