Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Proč jet na dovolenou na Zakynthos?

Neobjevený ráj v Jónském moři

Zakynthos, známý také jako Zante, je jedním z řeckých ostrovů, který si zachoval svoje autentické kouzlo a nabízí nezapomenutelné zážitky z dovolené. Jeho křišťálově čisté vody, úchvatné pláže a bohaté zeleně představují ideální destinaci pro ty, kteří hledají odpočinek i dobrodružství.

Okno do minulosti

Zakynthos má bohatou a pestrou historii, která sahá do starověku. Ostrov byl důležitým obchodním a kulturním centrem, a toto historické dědictví je stále patrné v jeho architektuře a archeologických nalezištích. Navštěvující mají jedinečnou příležitost objevit starobylé ruiny a historické kostely, které vyprávějí příběh o jeho bohaté minulosti.
 

Objevte skryté poklady

Zakynthos je domovem jedněch z nejkrásnějších pláží v Řecku, včetně slavné Navagio pláže s vrakem lodi. Kromě toho ostrov nabízí řadu nádherných přírodních scenérií, od olivových hájů po jeskyně a útesy. Pro milovníky přírody je tu možnost pozorování mořských želv v národním mořském parku Zakynthos.
 

Chuť Jónských ostrovů

Ostrov je známý svou bohatou kulinářskou tradicí. Místní kuchyně nabízí širokou škálu čerstvých mořských plodů, tradičních řeckých jídel a místních specialit, jako je sýr ladotiri nebo olivový olej vyšší kvality. Gastronomické zážitky jsou nezapomenutelné a poskytují návštěvníkům pravý pohled do řecké kultury.
 

Živá historie

Kultura Zakynthosu je živým odrazem jeho historie a geografie. Ostrov je známý svými tradičními hudbami a tanci, stejně jako místními festivály a slavnostmi, které oslavují jak náboženské, tak sezónní události. Návštěvníci mají jedinečnou příležitost se zúčastnit těchto kulturních oslav a prožít pravou esenci řeckého života.
 

Proč si vybrat Zakynthos pro příští dovolenou

Zakynthos nabízí jedinečnou kombinaci nádherné přírody, bohaté historie, úchvatné gastronomie a pestré kultury. Je to ideální destinace pro ty, kteří hledají relaxační dovolenou v Řecku, ale zároveň chtějí objevit nové kultury a zážitky. Ať už hledáte klidné pláže, historické památky nebo chutné místní speciality, dovolená na Zakynthosu má zkrátka pro každého něco.

 

Výběr zájezdů na ZakynthosPoznávací zájezd Zakynthos - dovolená v Řecku

ZAKYNTHOS A KEFALONIE

Zájezd na ostrov Zakynthos, relaxace na plážích, želvy Caretta caretta, krásné západy slunce. Pobyt si zpříjemníme plavbou na ostrov Kefalonia a dalšími výlety.


VÍCE O ZÁJEZDU 

Nevybrali jste si? Podívejte se na ostatní zájezdy do Řecka 
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit