Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Ráj uprostřed Julských Alp: Bohinj - Slovinsko

Touha po klidné dovolené v lůně panenské přírody? Pak vás uchvátí Bohinj, malebná oblast ležící v srdci Slovinska. Obklopena majestátními vrcholy Julských Alp a s tyrkysovou hladinou jezera Bohinj v centru dění se stává ideálním cílem pro milovníky turistiky, cyklistiky, vodních sportů i ty, kteří hledají relaxaci a klid.

Dovolená Slovinsko

Co Bohinj nabízí?

  • Jezero Bohinj: Toto ledovcové jezero s křišťálově čistou vodou je doslova klenotem oblasti. Můžete se zde oddat plavání, vodním sportům, rybaření, projížďce na loďce nebo jen relaxaci na pláži.
  • Vodopád Savica: Okouzlující vodopád padající ze 40 metrů do jezera Bohinj je snad nejznámějším symbolem oblasti. Dostanete se k němu po krátké túře lesem.
  • Turistické a cyklistické trasy: Pro milovníky aktivního trávení volného času je Bohinj rájem. Stovky kilometrů značených tras různé obtížnosti vedou úchvatnou horskou krajinou a nabízí panoramatické výhledy.
  • Tradiční vesničky: Ponořte se do poklidné atmosféry malebných vesniček roztroušených po údolí. Ochutnejte místní speciality v hospůdkách, navštivte kostelíky a seznamte se s přátelskými vesničany.
  • Triglavský národní park: Pro ty nejnáročnější turisty je tu možnost výletu do Triglavského národního parku, jediného národního parku Slovinska. Objevujte majestátní horské štíty, divoké rokle a skryté jezera.

Tipy na výlety:

  • Výlet k vodopádu Savica: Nenáročná túra lesem vás dovede k úchvatnému vodopádu padajícímu do jezera.
  • Výlet na Vogel: Vydejte se lanovkou na vrchol Vogel a kochejte se panoramatickým výhledem na jezero Bohinj a okolní hory.
  • Plavba po jezeře Bohinj: Užijte si plavbu lodí po jezeře a nasajte krásu okolní krajiny z jiné perspektivy.
  • Výlet do Triglavského národního parku: Prozkoumejte divokou krásu Triglavského národního parku a zdolávejte horské štíty.

Poznávací zájezd do Slovinska - Bohinj

Chcete se vydat na dovolenou do Slovinska a užít si krásy Bohinje bez starostí s plánováním? Pak se nechte inspirovat naším poznávacím zájezdem do Slovinska, který zahrnuje ubytování v krásném hotelu, výlety do nejzajímavějších míst a průvodcovské služby.

Zájezd do Slovinska

TRIGLAVSKÝ NP, JEZERA BLED A BOHINJ

Užijte si s námi kouzlo "babího léta" ve Slovinsku, kde objevíte přírodní divy Triglavského národního parku, včetně jeho smaragdových jezer, kaskádovitých vodopádů a dechberoucích panoramatických výhledů. Vaše ubytování bude třínocový pobyt ve 4-hvězdičkovém wellness hotelu, umístěném mezi horskými masivy Karavanek a Julských Alp.

VÍCE O ZÁJEZDUBohinj je ideální destinace pro všechny, kteří hledají klidnou dovolenou v nádherné přírodě. Ať už se věnujete aktivnímu trávení volného času, relaxaci u jezera nebo poznávání místních tradic, Bohinj vás zaručeně okouzlí.
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit