Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Severní Irsko a Irská republika – divoká krajina, viktoriánské památky a černé pivo

Milovníci přírody, věhlasných pamětihodností dob dávno minulých, exkluzivního piva či adrenalinových zážitků si nesmí nechat ujít dovolenou v Irsku. Ne nadarmo se říká, že je tato oblast dechberoucí. Jakmile jednou Irsko navštívíte, budete se do něj stále vracet.

Ostrov ležící v Atlantském oceánu, Irsko, najdete v severozápadní části Evropy. Jedná se o třetí největší evropský ostrov a říká se mu Zelený či Smaragdový ostrov. Jeho většinu pojímá Irská republika a také Severní Irsko, které nedílnou součástí Spojeného království Velké Británie a Severního Irska.

Všudypřítomná zeleň a lidská otevřenost


Smaragdový ostrov je pověstný všudypřítomnou zelení, pasoucími se stády ovcí a milými obyvateli. Díky tomu, že je omýván Atlantským oceánem, vznikají na pobřeží pozoruhodné skalní útvary. Ihned vás okouzlí sloupce přírodního čediče Giant´s Causeway zapsané na Seznam světového dědictví UNESCO. Pokud se rozhodnete pro poznávací zájezd do Irska, měl by obsahovat i návštěvu národních parků Glenveagh a Killerney, v nichž jsou překrásná jezera. V blízkosti hlavního města Dublinu je park Wiclow Mountains a právě tam zažijete romantické zážitky i pravé kouzlo přírody.

Dovolená v irsku

Ochutnejte pivo i whiskey


Po náročném putování drsnou krajinou si rádi pochutnáte na pintě černého piva Guiness a poznáte nezaměnitelnou atmosféru pubů, kde hraje živá hudba a vládne zde unikátní nálada. Určitě si k pivu dopřejte i pravou whiskey. Dovolená v Irsku vás zavede i do kosmopolitního Dublinu. Navštivte expozici v hradu Drákuly, Dublinský hrad i místní hospůdky.

Za památkami UNESCO


Nejlepší poznávací zájezd - okruh po Smaragdovém ostrově vám nabídne i přehlídku pamětihodností zapsaných na Seznam světového dědictví UNESCO. Patří k nim hrobka Newgrande v Brú na Bóinne s megalitickými stavbami, Skellig Michael, ostrov s klášterním komplexem ze 7. století a také magický hrad Dunluce Castle. Perlou na závěr je Glendalough v národním parku Wicklow Mountains s kamennými domy a rozvalinou kláštera z 6. století.
 
 
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit