Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Turecko je země mnoha tváří. Láká na dobrodružství

Největšími lákadly Turecka jsou především eklektický Istanbul, fantastické skalní útvary Kappadokie, starověké ruiny Efesu a třpytivé pobřeží Středozemního či Egejského moře. Samozřejmě je nezbytné podotknout, že každý region země nabízí něco zcela jiného.

Turecko je rozmanitá země s bohatým kulturním dědictvím i výtečnou kuchyní. Istanbul je bez nadsázky perlou země. Jedná se o dynamickou metropoli světového formátu, kde byste měli zůstat alespoň několik dnů. Když se řekne dovolená, Turecko si představí spousta z vás.

Istanbul

Jestliže vás láká poznávací zájezd do Istanbulu, rozhodně nepřijdete zkrátka. Istanbul je jedno z největších měst na světě, kde se nachází velice významná stavení jako velkolepá byzantská bazilika Aya Sofya či honosný palác Topkapı, který byl rezidencí osmanských sultánů. Vyhraďte si však také čas na to, abyste poznali Istanbul takový, jaký je dnes. Zajděte si do kavárny nebo baru v módní čtvrti Kadıköy, projděte se uličkami konzervativnějšího Fatihu nebo si prohlédněte současné umění v Beyoğlu. V Istanbulu byste mohli strávit klidně celou dovolenou, ale vyplatí se vydat se za tureckými specialitami i do vzdálenějších míst.

Poznávací zájezd do Istanbulu

Tyrkysové pobřeží

Turecké středomořské pobřeží je plné krásných míst, zejména pokud vás láká dovolená plná slunce, moře a písku. Současně na vás čekají i důkazy o starověkých obyvatelích, které danou oblast kdysi oblívali. Úžasná jsou města Fethiye a Antalya. Za zmínku stojí také přímořská zřícenina Patara, která se chlubí jednou z nejlepších pláží v Turecku. Dobrý přehled o historii regionu nabízí Antalyjské muzeum. Poznejte Turecko – velký okruh začněte v Istanbulu a zakončete ho v Pergamonu.

Dovolená v Turecku

Existují různé poznávací zájezdy do Turecka. Záleží však na tom, co od dovolené očekáváte. Někomu vyhovuje spíše povalování se po pláži, jinému naopak poznávání starověkých měst s tisíciletým historickým odkazem. Objednejte si pobytově poznávací zájezd do Turecka, do brány Orienty.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit