Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Vyrazte letos v létě do Německa

Německo, to nejsou jen velkoměsta, ale spousta unikátních historických památek, architektonických perel a přírodních skvostů. A jaké při návštěvě našich západních sousedů nevynechat?

Máte obavy, že vaše dovolená v Německu bude nudná? Pokud si ji dobře naplánujete, tak nuda během vašich volných dní rozhodně hrozit nebude. V Německu se totiž zabaví všechny věkové kategorie. Malí, větší i ti největší. Děti, dospělí i senioři. A jaká místa nevynechat?

Německo pro děti


Malé děti zcela určitě budou u vytržení z Kouzelného světa miniatur v Hamburku. Těšit se budou moci na vůbec největší model železnice na světě, jehož prostřednictvím se vypraví na cestu napříč zeměmi a kontinenty. Vůbec největší zábavní park ale najdete v Rustu nacházející se mezi Freiburgem a Offenburgem. Hladinu adrenalinu vám stoprocentně zvýší nejvyšší horská dráha v Evropě, jízda na divoké vodě nebo simulace kosmické lodi.

Německo pro dospělé


Milujete jezera? V tom případě zamiřte ke třetímu největšímu ve střední Evropě, kterým je jezero Bodamské nacházející se na hranici mezi třemi evropskými zeměmi – Německa, Rakouska a Švýcarska. Největšímu zájmu turistů se těší ostrov Mainau plný krásných parků a harmonických zahrad.

Cesty za historií


Milujete dějiny? V tom případě určitě navštivte středověké městečko Rothenburg ob der Tauber plné starobylých domů, věžiček a historických opevnění. Zajímavé však jsou i v dobách totalitních často navštěvované Drážďany. Poznávací zájezdy do Německa ale nabízejí také ne příliš vzdálené Bavorsko oplývající pro změnu překrásnou alpskou scenérií.

Městečka, vesnice a pohádkové zámky


Poznávací zájezd do Bavorska, který najdete v nabídce cestovní kanceláře Redok, vás zavede do městeček a vesnic, na pohádkové zámky, stejně jako do hlavního města rakouského Tyrolska Innsbrucku. Dovolená v Bavorsku tak rozhodně bude patřit mezi ty, na které se nezapomíná.

Dovolená v Německu

Hrady a romantická údolí


Zajímavý zcela jistě bude i okruh Německem, během něhož navštívíte Berlín, Hamburg, Cáchy, staré hanzovní přístavy, německé hrady v hlubokých lesích, romantická údolí Rýna či bavorský Regensburg.
 
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit