Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zažijte tradiční vánoční svátky netradičně s adventními zájezdy

Nemáte rádi stereotyp? Užijte si s námi advent a Vánoce tak, jako ještě nikdy! Přichystali jsme pro vás adventní zájezdy do krajin, kde by se sám Mikuláš možná ztratil, vy si zde však užijete bezvadný a nezapomenutelný odpočinek před Vánoci. Vyberte si z naší nabídky ten nejlepší předvánoční pobyt!

Vánoce po katalánsku či na arabský způsob

Na adventním zájezdu do Španělska vám vánoční atmosféra opravdu chybět nebude. V tomto katolickém království si totiž na tradiční křesťanské svátky potrpí, a tak se to v předvánočním Madridu stromečky, trhy a betlémy jen hemží. Podíváte se také na náměstí Puerta del Sol, Plaza Mayor, do Královského paláce nebo do muzeí Reina Sofía a Del Prado. Středověké památky jako pevnost Alcázar a královský klášter San Juan de los Reyos uvidíte v historickém Toledu.

Muslimské země sice narození Ježíška neoslavují, přesto na adventním zájezdu do Turecka uvidíte honosně ozdobené ulice, domy a dokonce potkáte i Santa Clause. Komerční duch Vánoc a oslav Nového roku se zkrátka přenesl sem. Před Vánocemi si na pomezí Evropy a Asie můžete prohlédnout světélkující Istanbul s Modrou mešitou Ahmeda I., údajné Homérovo rodiště Izmir či přímořskou Antalyi.

Adventní Londýn i New York

Vánoční britskou metropoli lze obdivovat z výšin monumentálního kola London Eye. Na adventním zájezdu do Londýna spatříte spoustu slavných památek, které by měl znát každý, jako je pevnost Tower, královský Buckinghamský palác, Westminster Abbey, Trafagal Square a další. Vánoční dárky nakoupíte na věhlasné Oxford Street.

 

K nejrozsvícenějším městům, a to nejen o Vánocích, patří bezpochyby americký New York. Za oceánem na vás čekají slavné ulice jako finanční Wall Street, 5. Avenue či luxusní 6. Avenue, dále Manhattan s Broodwaí, Rockefellerova vyhlídka nebo Empire State Building. Předvánoční zájezd do New Yorku vám též představí proslulé čtvrti jako SOHO či Brooklyn a v neposlední řadě symbol USA, Sochu Svobody.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit