Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zpestřete si Advent našimi zájezdy do Evropy

V předvánočním čase je všude veselo, nenuďte se tedy doma a vyrazte poznávat svět s našimi adventními zájezdy! Nabídka je široká, pestrá a vybere si každý. Typickým vánočním koloritem jsou známy evropské metropole, v nichž slavnostní atmosféru vytváří blyštivé ozdoby, tradiční oslavy a vůně pečených kaštanů. Podívat se s námi však můžete i do vzdálenějších zaoceánských krajin.

Vánoční nákupy v Německu či rozsvícený Amsterdam

Do Spolkové republiky Německo míří vánoční turisté hojně zejména za obrovskými adventními trhy, které jsou tam snad v každém velkém městě jako Christkindlmarkt v Mnichově či Striezelmarkt v Drážďanech. V rakouském Štýru uvidíte největší betlém světa a v nedalekém Krampuslaufu legendární průvod čertů ze všech koutů Evropy. Sousední Polsko vás ohromí strastiplným příběhem, který vypráví historické památky Vratislavi a Krakova.

Vídeň, to je evropská adventní klasika 

Adventní zájezdy do zemí Beneluxu, kde na vás čekají amsterodamské grachty, lucemburský knížecí hrad, starobylé Bruggy či belgická čokoláda, nabízejí prohlídku moderních měst na pozadí kouzelné štědrovečerní atmosféry. Za vánočním odpočinkem v termálních lázních a rozličnými dobrotami včetně tradičních perníčků, klobás a svařáku se můžete vydat do blízkého Maďarska.

Santa Klaus, románské památky a výlet za oceán

V předvánočním čase se s námi můžete vydat také na jih a projít se romantickou Paříží, navštívit Koloseum v Římě či obdivovat renesanční Madrid s náměstím Puerta del Sol. O Vánocích se rozzáří i britské ostrovy čekající na Father Christmas a anglická metropole Londýn s Big Benem, Trafagal Square nebo Buckinghamským palácem.

Prožijte advent netradičně, třeba v Istanbulu 

Muslimské Turecko sice tradiční křesťanské svátky v pravém slova smyslu neslaví, avšak vlivu evropských Vánoc se zcela neubránilo. Stromečky a ozdoby tak o adventním čase spatříte i v Istanbulu. Nezapomenutelný Advent vám přichystá rovněž barvami hýřící vánoční New York, z něhož se navíc přesunete do polárního Islandu. Kde jindy by Vánoce měly dostat větší říz?

 

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit