Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Advent na jihu, rezervujte a zkuste Vánoce jinak

Poopravme společně poněkud topornou představu o adventu prožitém v zasněžené krajině naší vlasti či nejbližších, především německy hovořících sousedů. Vánoční svátky se totiž slaví po celém křesťanském světě a řada takových zemí se přeci nachází v oblastech, kde o sněhové vločce četli maximálně tak v pohádce. Adventní zájezd s CK REDOK vás zavede i tam, kde Ježíšek je pouze jedním z proroků.

 

Užijte si například dobu adventní v Maďarsku. Uvidíte načančanou Budapešť, bývalé hlavní město Uherska, a všechny její atrakce z bedekrů. Především se však projdete historickým centrem a třídou Váci Útca, kde si koupíte čabajku, tokajské víno, uherák, langoše, klobásy a další typické maďarské dobroty. A jako bonbónek navrch si odpočinete v termálních lázních Széchényi.

Prosincové pobyty ve Francii a Itálii

Stoprocentní vánoční atmosférou se pyšní také Paříž. Vyzkoušejte si výjimečnost francouzské metropole a podívejte se s námi na tamní trhy, poseďte v typické kavárničce, projděte se elektrizující čtvrtí Montmartre. Ve městě nad Seinou není nikdy nic obyčejné a plavba výletní lodí bateau-mouche, nasvícená Eiffelova věž, impozantní Versailles či obchody Galerie Lafayette praskající ve švech vás o tom přesvědčí.

 

Kde jinde oslavit Vánoce než v zemi, kde sídlí hlava katolické církve? I Vatikán s naším adventním zájezdem do Říma navštívíte, včetně Michelangelovy Piety a Sixtinské kaple. Prohlédnete si také pozůstatky velké antické minulosti jako Koloseum, Kapitol, Pantheon, Trajánův sloup, Forum Romanum nebo Andělský hrad, které z italské metropole vytvořily skutečný „Pupek světa“.

Rozbalte si dárky na jihu Evropy

Na Pyrenejském poloostrově sice velkou část roku žhne horké slunce, přesto si Španělé oslavu vánočních svátků nenechávají ujít. S naším vánočním pobytem v Madridu zažijete nefalšovanou, královskou náladu kouzelného prosince. Během čtyř dnů vás čeká katedrála Almudena, slavné Museo del Prado nebo výlet do středověkého Toleda. A také monumentální náměstí Plaza Mayor, dávné místo upalování čarodějnic a býčích zápasů, dnes dějiště nádherných a bohatých vánočních trhů.

 

Naprosto mimořádné zážitky si odvezete z našeho předvánočního a silvestrovského zájezdu do Istanbulu. Největší město Turecka, rozkročené nad Bosporem do dvou světadílů, sice nenabízí vánoční stromky, betlémy a trhy jako ve staré, dobré Evropě, ovšem orientální Velký Bazar prostě musíte vidět. A Sulejmanovu mešitu, chrám Hagia Sofia, úchvatný palác Topkapi či zvedací Galatský most nad zátokou Zlatý roh samozřejmě jakbysmet!

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit