Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Naše CK pořádá zájezdy do Benátek - jednoho z nejkrásnějších měst severní Itálie, rozkládá se na 118 ostrůvcích, oddělených 115 kanály. Tyto kanály křižuje asi 400 mostů. Pokud Vám někdo vyprávěl, že v Benátkách jsou jen oprýskané domy a voda v kanálech je špinavá, nenechte se odradit. Benátky jsou zkrátka jedinečné. V Benátkách Vás čekají mimo jiné šplouchající vody Grand kanálu, kde shlédneme velké množství gondol proplouvajících pod mostem Rialto a nechápete, že se v tak úzkém korytu dokáží navzájem vyhnout a ještě si u toho gondoliéři hlasitě prozpěvují a zdraví se s protijedoucími gongoliéry. Poté procházíte úzkými uličkami, kde se i pes taktak otočí. Benátky jsou město plné umění a architektur, kde okázalost renesančních paláců střídá orientální gotika. Každý dům má svou historii. Město má mnoho muzeí a galerií, opravdu stojí za to je navštívit. Atmosféra ostrovního města Vás naprosto pohltí. Na každém kroku narazíte na příjemné kavárničky, kde si můžete dát nejen velmi dobrou kávu, ale ochutnat i něco dobrého z vyhlášené italské kuchyně. Sedíte u kávy a přitom sledujete rušný provoz na CANAL GRANDE.

 

Zájezdy do Benátek, nás seznámí i s historií, která je velmi zajímavá, ostatně jako město samo. Počátek dějin se datuje do 5. století. Když místní obyvatelé hledali útočiště před nájezdy barbarů, našli ho na bahnitých ostrůvcích překrásné laguny. Chýše byly vybudovány na dřevěných kůlech, které postupně zkameněly. Postupně zde vznikala obchodní velmoc a Benátky byly vyhledávány mnoha umělci např. zde působili malíři Tizian, Veronese, Tintoretto a další. Město v 15-16 století zažívalo svůj zlatý věk. Význam města postupně oslaboval, ale toto nevšední místo bylo i nadále vyhledáváno.

 

V dnešní době se Benátky vylidňují hlavně kvůli neúnosně vysokým nájmům, ale o to víc je město celoročně zaplaveno turisty z celého světa, kteří se přicházejí nechat unést téměř pohádkovou atmosférou tohoto ojedinělého místa. Benátky se pyšní tím, že od roku 1987 jsou na seznamu památek UNESCO. Poznávací zájezdy pořádané naší CK do Benátek si nenechte ujít!!! Během 4 dnů uvidíte a zažijete neuvěřitelné….

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit