Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Pojeďte s námi na poznávací zájezdy do Rakouska. Je to země, která se pyšní jak mnoha zajímavými kulturními památkami, tak nádhernými vrcholky Alp, které jsou vhodné pro letní i zimní turistiku.

 

V hlavním městě budeme mít možnost zhlédnout představení ve vídeňské Státní opeře Tosca. Navštívíme zámek Schönbrunn, bývalou císařskou rezidenci Hofburg, letní sídlo prince Evžena Savojského nazývaný Belvedere, nejstarší náměstí ve Vídni Hoher Markt, galerii Kunshistorisches a další.

 

Při dalším poznávacím zájezdu vstoupíme do města Salcburku, které se pyšní svým titulem světového kulturního dědictví za neopakovatelnou architektonickou krásu svého historického centra. Na našem společném putování městem ochutnáme výborné točené pivo v klášterním piovavru Augustiner Brau a další místní pochoutky. Nesmíme zapomenout navštívit Mozartův rodný dům, pevnost Hohenslazbur, zámek Hellbrunn a mnoho dalších. Pokud Vám Slacburk nestačí, pojeďte na poznávací zájezd do Rakouska, který je kombinací prohlídky města s alpskými vyhlídkami Berchtesgadenských Alp, kde se střídají hory s množstvím krásných jezer.

 

Solná komora je další velice prodávaný poznávací zájezd. Jedná se o nejoblíbenější destinaci celého Rakouska. Zahrnuje východní část Salzburských Alp s malebným masívem Dachstein a Höllengebirge. Při dalším poznávacím zájzdě do Rakouska navštívíme středisko Kaprunu - Zell am See a národní park Berchtesgaden. Tento zájezd je připraven pro turisty, kteří mají rádi stoupání do vrcholků Alp s krásnými výhledy na ledovce a jezera. V zájezdu do Glemmtalu poznáme jeho celé kouzelné údolí a na každém kroku nás budou doprovázet pohledy na Vysoké Taury. Díky kartě Joker Card budeme mít zdarma všechny vstupy na lanovky, vláčky, autobusy i aquapark v Saallbachu. Tento zájezd je vhodný pro všechny věkové kategorie, jak pro vášnivé turisty, tak i pro pohodáře, kteří si jistě užijí koupání, lanový park, velký závěsný most i letní bobovou dráhu.

 

Pro turisty je připravena opravdu pestrá nabídka poznávacích zájezdů do Rakouska s návštěvou Alp. Naše cesty jsou již řadu let doprovázeny osvědčenými průvodci. V katalogu nebo na webových stránkách www.cestovni-kancelar-redok.cz v sekci poznávací zájezdy Rakousko se dozvíte více.

Poznávací zájezd Rakousko 2021 - Turistika v údolí Glemmtal

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit