Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Možná si na to ještě mnozí z vás vzpomínají, do roku 1989 mohli obyvatelé tehdejšího Československa cestovat pouze na zájezdy do zemí socialistického bloku, cestování na západ bylo velmi omezeno. Rusko, tehdy Svaz sovětských socialistických republik, bylo možné navštívit jen na zvací dopis, případně v rámci družby mezi organizacemi obou států, individuální cesta nebyla možná! Po pádu komunismu se situace změnila, ale zájezdy do Ruska se neorganizovaly v takové míře jako dnes, zřejmě v našich občanech převládala apatie vůči všemu co bylo ruské. Po dvaceti letech se mnohé změnilo a zájezdy do Ruska se staly vyhledávanými, o čem svědčí jejich každoroční naplněnost a také ohlasy klientů.

 

Rusko to není exotika, nehledejte zde vyhlášené pláže ani přepychové hotelové komplexy. V Rusku se psaly dějiny… kolika mýty je opředena jeho dávná minulost? Jaká je jeho současná podoba? Zájezdy do Ruska, které organizuje naše cestovní kancelář a cesty po této zemi vám na tyto otázky odpoví. Jedním z oblíbených zájezdů je poznávání Petrohradu. Toto město je právem nazýváno klenotem Ruska. Zde se psaly dějiny. Více než dvě století byl Petrohrad hlavním městem Ruského impéria a dodnes je považováno za kulturní centrum Ruska. Vychutnejte si tep velkoměsta, vydejte se do skvostných carských paláců a ponořte se do krásy umění jednoho z nejkrásnějších měst na zemi. V průběhu tohoto zájezdu projedete i oblast ruské části národního parku Kurská Kosa, navštívíte písečné duny národního parku Neringa ale i turistické zajímavosti Pobaltských republik.

 

Jiný zájezd nás zavede do Moskvy, hlavního města Ruska. Zde uvidíme Kreml, Rudé náměstí, Velké divadlo, Puškinovo muzeum výtvarného umění a jiné zajímavosti města. Další ze zájezdů do Ruska nabízí nejen návštěvu Ruska, ale i okruh Pobaltím s návštěvou Finska. Pobaltské republiky v posledních letech znovu odhalují pro turisty svou malebnou krásu a množství historických památek. Navštivte s námi Litvu – zemi jantaru a dřevěných křížů, Lotyšsko – zemi navždy spojenou Baltským mořem, Estonsko – protkané síti řek, zálivů a fjordů, Finsko – zemi tisíců jezer a především pak ruský Petrohrad, Petrodvorce a Carské Selo, které budou vrcholem celého programu.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit