Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Poznávací zájezdy Pobaltské státy

Pobaltské státy sice nenabízí prosluněné pláže a možnost koupat se v teplém moři, zato ale nadchnou nedotčenou krajinu s hlubokými lesy a jezery. Nechybí ani historická města, která jsou právem zapsána na seznamu UNESCO. Vydáte-li se na cestu po Pobaltských státech, jako suvenýr si můžete odvézt pro tuto krajinu typický jantar. Tento opracovaný polodrahokam dal vzniknout také známým jantarovým stezkám.

Pobaltí je také velmi oblíbené příznivci aktivní dovolené. Vzhledem k tomu, že jsou zdejší země spíše rovinatého charakteru, není divu, že jsou rájem cyklistů. Kdo by nechtěl při jízdě na kole pozorovat nádhernou krajinu? V zimě zde pak oceníte velmi dobře udržované lyžařské sjezdovky nebo možnost bruslení na místních zamrzlých jezerech. Historická centra všech 3 hlavních měst jsou právem zapsána na seznamu UNESCO. Pojeďte s námi na poznávací zájezd do Pobaltských států. Nudit se rozhodně nebudete!
 
Upřesnit výběr

Pobaltské státy

Vyprodané a odjeté termíny zájezdů

 - OKRUH POBALTÍM A OSTROVY SAAREMAA, MUHU

OKRUH POBALTÍM A OSTROVY SAAREMAA, MUHU

S LODNÍM VÝLETEM DO HELSINEK

POZNÁVACÍ ZÁJEZD POBALTÍ, ESTONSKO, LITVA, LOTYŠSKO 2024

Termín: 26.07. - 03.08.2024 Počet nocí: 7 Strava: snídaně Doprava: Autokarem

Vydejte se s námi s PhDr. Tomášem Jeřábkem na poznávací zájezd do Pobaltských států. Malebná a fascinující oblast Evropy nám nabídne mnoho jedinečných zážitků. Budeme objevovat Rigu, Tallinn, Vilnius… (Kód zájezdu: LT514-24-1)

Oblíbené Možnost doobsazení

Vyprodáno
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit