Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Máte rádi výlety a nepotrpíte si na dovolenou jen na pláži? Tak to jste na správné adrese www.cestovni-kancelar-redok.cz - naše cestovní kancelář již 16 let nabízí pestrou paletu poznávacích zájezdů do různých zemí a vybere si opravdu každý:

Na poznávací zájezdy vás dopravíme luxusními autobusy, splňující normy EU nebo letecky. Je na vás do jakých dálek se vydáte poznávat svět.

Navštívit s námi můžete druhý největší ostrov Evropy Island, převážně hornaté ledovcové Norsko, kam každoročně zavítají tisíce turistů, také oblasti mnoha jezer a morén, osmý nejlidnatější stát na světě Rusko nebo Ukrajinu, Arménii, Bělorusko i pobaltské státy.

 

Oblíbeným turistickým cílem je Itálie, země obklopená mořem, sladká Francie, země gurmánů, vína a levandule křižovatka ale i Velká Británie se světovými památkami, galeriemi a nádherným Skotskem. Tak již máte představu na jaký poznávací zájezd se vydat? Můžeme nabídnout i země Beneluxu, Německo, Švýcarsko, Rakousko, Slovinsko, Polsko, Česko, Slovensko, Maďarsko, tajemné Rumunsko, ale i ostrovy Středomoří a Kanárské ostrovy.

 

Na poznávací zájezd se můžete vydat i do států plných slunce. Navštivte s námi a poznejte kolébku civilizace Řecko, včetně jeho ostrovů, orientální Turecko s mešitami, korkovou velmoc Portugalsko, ale i temperamentní Španělsko, zemi žijící v rytmu Flamenca.

 

Exotické poznávací zájezdy to je Maroko s pouštními dunami, luxusní Spojené Arabské Emiráty. Věřili byste, že zde do poloviny 19.století bylo hlavním zdrojem obživy pirátství? Projít Jordán „řeku všech nadějí“ můžete samozřejmě v Jordánsku, dále se s námi můžete vydat na poznávací zájezd do Izraele. Typickou flóru a faunu uvidíte v subtropickém pásu v Mexiku, nebo vyrazíte do Guatemaly, Peru, Bolívie, Chile, Indonésie, na Srí Lanku, do Indie nebo až k protinožcům do Austrálie? V každé zemi je toho mnoho k vidění, tak neváhejte a užijte si svou zaslouženou dovolenou!

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit