Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Dobrodružná dovolená ve španělské Andalusii

Vyhlášená gastronomie, různé festivaly, bohaté kulturní dědictví, flamenco a tradiční býčí zápasy. Přesně takové jsou charakteristické rysy Andalusie, což je půvabná jihošpanělská oblast proslulá teplým podnebím. Poznejte divokou nedotčenou krajinu, odpočiňte si na nádherném pobřeží a zdolejte horské hřebeny. Andalusie vás jednoznačně okouzlí.

dovolená Andalusie

Starobylá historie

Andalusie má vskutku velké multikulturní dědictví, a proto se do dané oblasti pořádají poznávací zájezdy. Střídaly se zde totiž různé kmeny, monarchie a národy. Jednou z věcí, která činí region v rámci Španělska i Evropy jedinečným, je arabská nadvláda. Po staletí byla Andalusie závislá na arabské civilizaci (počínaje jazykovými termíny, vědou i uměním a konče zemědělskými metodami). Dovolená v Andalusii má tak naprosto jinou atmosféru.

Půvabná města, úžasná příroda a pláže

Andalusie je ráj, přičemž ročně ji navštíví na 30 milionů turistů. Pokud vás láká dovolená ve Španělsku na pláži, vydejte se objevovat pobřeží Cádizu nebo Cabo de Gata v Almerii.

Poznávací zájezd Andalusie Španělsko

Španělská oblast není známá jen sluncem a plážemi, přijdou si na své i příznivci sněhu. V pohoří Sierra Nevada, které se nachází v Granadě, si můžete zalyžovat a zajezdit na snowboardu na nejvyšším vrcholu Pyrenejského poloostrova.

V případě, že máte rádi přírodní turistiku a hledáte dokonalou dovolenou na španělském venkově, zalíbí se vám přírodní parky Sierra de Cazorla a Grazalema.

Co se týče pamětihodností a historických skvostů, neměli byste vynechat mešitu v Córdobě. Alhambra v Granadě a Giralda v Seville jsou jen další malou částí bohatého historického a architektonického dědictví, které se v tomto jihošpanělském regionu dochovalo. Andalusie je proslavená také úžasnými bílými vesnicemi a maurskou architekturou. Poznávací zájezd do Andalusie si užijete po všech stránkách.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit