Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Dovolená v Albánii i Černé Hoře má nevšední kouzlo

Dovolená plná dobrodružství, zajímavých míst a exotické gastronomie. Poznejte doposud neprozkoumanou Albánii a Černou Horu, těšte se na nepřeplněné písčité pláže i azurové moře a projděte se po moderních vkusných promenádách. Objevte panenské perly Jadranu.
Spojte pobyt u moři s aktivním poznáváním slavných míst a významných pamětihodností. Dovolená v Albánii a Černé Hoře nemusí být nutně jen o relaxování na pláži, protože obě země ukrývají spoustu historických skvostů.
 

Černá Hora

Pokud vás láká dovolená v Černé Hoře, vychutnáte si nádherné přírodní scenérie, pobudete na klidných písčitých plážích a objevíte i krásné zátoky. Černá Hora se chlubí vysokými horami se skrytými jezery, nekonečnými lesy a rozmanitou kulturou.
Velké oblíbenosti se těší letovisko Budva s bohatým nočním životem, nádhernými plážemi a starobylými zákoutími. Dalším malebným městečkem je Stari Bar s historickou atmosférou. Svou krásou si vás podmaní i Skadarské jezero rozprostírající se na hranici Černé Hory a Albánie. Poznávací zájezd do Černé Hory by měl zahrnovat i další místa jako vesnice Njeguši, města Cetinje a Ulcinji či záliv Boka Kotorská.

Dovolená v Černé Hoře, poznávací zájezd pro rok 2022

Albánie

Dále nesmíme zapomenout na zájezd do Albánie. Pokud se rozhodnete pro autobus, na chvíli se můžete zastavit v Dubrovníku. I dovolená v Dubrovníku je velkým lákadlem, protože město je zařazeno na seznam světového dědictví UNESCO.

Dovolená v Albánii, poznávací zájezd pro rok 2022

Co se týče samotné Albánie, tak na vás čeká pevnost Rozafat u Skadaru, odkud se otevírá panoramatický výhled na soutok tří řek i Skadarské jezero. Ve městě Valona narazíte na úchvatnou mešitu Muradia a v Beratu vás nenechají chladnými byzantské kostelíky. Jestliže patříte mezi příznivce aktivní dovolené, vystoupáte na horu Athanasi s výhledem na Otrantský průliv.
Černá Hora i Albánie jsou země mnoha tváří.
 

Zájezdy do Albánie a Černé Hory 2024


Dovolená Albánie - Divukrásná perla Balkánu + Kotor + Dubrovník - autobusem
Dovolená Albánie - Divukrásná perla Balkánu - letecky
Dovolená Černá Hora - Budva, NP LOVČEN, sv. Stefan + Bosna a Hercegovina
 
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit