Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Dovolená v USA: Každý by ji měl zažít


 

Cestovat po Evropě je krásné, avšak každý by měl aspoň jednou v životě opustit svůj rodný kontinent. V Evropě sice máme možnost poznat spoustu kultur, ale všechny jsou si blízké, podobné. Chcete-li zažít něco úplně jiného, budete se muset vydat dál. Do Asie, Austrálie, Afriky nebo třeba do Ameriky!

Amerika je jiný svět, to bezpochyby. Svět, ve kterém by se ne každému líbilo žít, ale který určitě stojí za to vidět. Jen samotné letenky stojí desetitisíce – není tohle skvělá motivace, abyste si poznávací zájezd do USA prodloužili?

Dovolená v Americe může mít řadu podob

Někdo touží vidět na vlastní oči Hollywood, dalšího lákají palmy na plážích v Kalifornii, jiný sní o národních parcích. Dovolená v Americe vám dává opravdu nekonečné možnosti, můžete si ji přizpůsobit zcela podle sebe. Každopádně mnoho možností s sebou nese také spoustu plánování. Spousta lidí se tedy rozhodne raději pro poznávací zájezd do USA v režii cestovní kanceláře. Proč ne? Budete mít vše zajištěné a místo stresování se odjedete opravdu na dovolenou, kde vypnete a mentálně si odpočinete. Fyzický odpočinek zase tolik nečekejte, protože v Americe je toho hodně k objevování.
 

Objevujte New York

Nesnažte se v rámci jedné návštěvy Ameriky poznat úplně všechno. Lepší je zaměřit se na nějakou konkrétní věc – zmiňované národní parky, nebo třeba New York.

Chtěli byste se projít po Manhattanu? Dotknout se Zvonu svobody? Číst si v Central Parku? Projít se kolem sochy Svobody? Projít si světoznámou Wall street? Vidět Empire State Building? Poznávací zájezd do New Yorku tohle všechno obsáhne. Samozřejmě se podíváte i na řadu dalších míst, užijete si nákupy, muzea a vše, co budete chtít. I poznávací zájezdy vám do určité míry dávají volnost a možnost věnovat se tomu, čemu chcete. Tak si naplánujte svou cestu do Ameriky, splňte si sen!
 

VYRAŽTE S NÁMI NA POZNÁVACÍ ZÁJEZDY DO USAZájezd do New Yorku

USA - NEW YORK

Poznejte s námi New York, půvab a rytmus jednoho z nejslavnějších a nejpůsobivějších pulsujících měst světa, ležící na řece Hudson, které tvoří převážně ostrovy Manhattan, Staten Island a Long Island. Dotkneme se Zvonu svobody, vystoupáme se západem slunce na vrchol Rockefellerova centra, kde se dotkneme špice Empire State building.

VÍCE O ZÁJEZDU


 
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit