Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Kam v létě na dovolenou? V kurzu jsou Norsko a Švýcarsko!

Poslední průzkumy ukazují, že na zahraniční dovolenou se po uvolnění koronavirových opatření ve většině evropských zemí chystá mnohem více lidí než před vypuknutím pandemie. S rezervováním své letní dovolené byste tedy neměli otálet. Mohlo by se stát, že nebude z čeho vybírat.

Kam se vydat? Co třeba do nějaké z hlediska masové turistiky ne úplně tradiční země? Zamlouvala by se dovolená v Norsku? V krásné severské zemi se surovou neposkvrněnou přírodou i bohatou historií? S fotogenickými horami, jezery, vodopády i nedostupnými fjordy. Dovolená v Norsku zkrátka může být nezapomenutelná. Na své si tu spolu s klasickými turisty přijdou i milovníci historie a gurmáni. Podávají se tu skvělé dary moře i vynikající sýry. Pětidenní poznávací zájezd do Norska vás vyjde na necelých 18 tisíc korun. Z našeho pohledu skvělá volba.

Dovolená v Norsku 2022

Za zážitky do Švýcarska
 

Plná zážitků ovšem může být i dovolená ve Švýcarsku. V nedotčeném přírodním ráji olemovaném majestátnými Alpami. V malé zemi v srdci Evropy, v níž se mísí hned čtyři kultury mluvícími čtyřmi jazyky. Najdete tu majestátní hory, ledovce, řeky i hluboké lesy. Ale také kouzelná malá městečka s historickým rázem a neopakovatelnou atmosférou. Dlouholetou tradici tu však k překvapení mnohých mají i lázně využívající vodu z místních termálních pramenů. Můžete si tu zkrátka dát pěkně do těla i nečinně relaxovat. Čemu dáte přednost?
 

Vyrazit na túru, nebo odpočívat? Obojí!
 

Co takhle obojímu? Jeden den vyrazit na túru, druhý den věnovat odpočinku? Poznávací zájezd do Švýcarska, za nějž zaplatíte něco málo přes šest tisíc korun, zavede do těch nejkrásnější horských oblastí. Těšit se můžete na výlet horským vláčkem, s nímž dojedete až do Pontresiny. Cesta povede přes průsmyk Bernina, kolem dechberoucích jezer a ledovců, přes viadukty, tunely a galerie až do Pontresiny. Zážitkem ovšem je i švýcarský Glacier Express, kterému se také přezdívá nejpomalejší rychlík světa. V tomto případě jeho pomalou rychlost náležitě oceníte. Budete si totiž moci plmě vychutnat okolní krajinu.
Dovolená ve Švýcarsku - Glacier Express
 

Zájezdy do Norska 2022

Norsko - Zlatá cesta severu (kombinovaná doprava)
Norsko - Zlatá cesta severu (letecky)
Norsko - Zlatá cesta severu (autobusem)
Norsko - legendární Fjordy a vyhlídky (kombinovaná doprava)
Norsko - legendární Fjordy a vyhlídky (autobusem)
Norsko - legendární Fjordy a vyhlídky (letecky)
 

Zájezdy do Švýcarska 2022

Švýcarsko a výlet horským expresem
Švýcarsko a Glacier Express
 
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit