Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Kanárské ostrovy? Ideální destinace pro odpočinek a poznání

Dovolená na Kanárských ostrovech je pro mnoho turistů z celého světa jednou z nejoblíbenějších destinací. Tato španělská souostroví se nacházejí v Atlantském oceánu, západně od afrického pobřeží a nabízejí návštěvníkům nejenom krásné pláže a přírodní scenérie, ale také mnoho kulturních a historických památek.
 

Gran Canaria: Odpočinek a zábava

Gran Canaria je největším ostrovem Kanárských ostrovů a nabízí opravdu pestrou škálu aktivit pro návštěvníky ostrova. Hledáte-li odpočinek, vychutnáte si nádherné pláže s jemným pískem a průzračnou vodou. Ostrov je také ideálním místem pro surfaře a windsurfisty, kteří mohou využít silné větry a vlny. Naleznete tu také spousty atrakcí pro rodiny s dětmi, vodní parky, delfinárium nebo zoologické zahrady.
 

Lanzarote: Poznání a relaxace

Lanzarote je ostrov, který je známý svou mimořádnou přírodní krásou. Můžete se zde projet na velbloudech, navštívit národní park Timanfaya a obdivovat sopečnou krajinu, nebo si užít pobyt v místních lázních a wellness centrech. Pro milovníky kultury je tu Muzeum Césara Manrique, kde se můžete seznámit s dílem tohoto slavného umělce a architekta, který zde strávil velkou část svého života.
 

Tenerife: Odpočinek a dobrodružství

Tenerife je největším a nejnavštěvovanějším ostrovem Kanárských ostrovů. Nabízí nádherné pláže a mnoho aktivit. Pokud hledáte adrenalinové zážitky, můžete vyzkoušet potápění, paragliding nebo surfování. Na ostrově je také nejvyšší hory ve Španělsku, Pico del Teide, kde si můžete užít nádherný výhled na celý ostrov.

Všechny ostrovy nabízí mnoho možností pro odpočinek a poznání, ať už máte zájem o kulturní památky, přírodní scenérie, adrenalinové aktivity, nebo jen relaxaci na pláži. Kanárské ostrovy jsou opravdu unikátním místem, které stojí za návštěvu.

Vyražte s námi na nezapomenutelné poznávací zájezdyZájezd Kanárské ostrovy Lanzarote

KANÁRSKÉ OSTROVY - LANZAROTE

Čekají nás sopečné kužely, skvělé pláže, tradiční venkovská architektura, jedinečný NP Timanfaya, Jameos de Agua – sopečný tunel s koncertní síní a solným jezírkem. Bez nadsázky tak trochu jiný svět.


VÍCE O ZÁJEZDU
Dovolená Gran Canaria

KANÁRSKÉ OSTROVY - GRAN CANARIA

Gran Canaria patří spolu s Tenerife k největším lákadlům a je přezdívána jako „malý kontinent“. Divoké dvoutisícovky v dokonalém souladu s jedinečnou flórou, které se táhnou z centra ostrova, po trase vedoucí divokými roklemi až k pobřeží. Písečné pláže kam jen oko dohlédne, horské masívy i „saharské písečné duny".


VÍCE O ZÁJEZDU
Dovolená Kanárské ostrovy - Tenerife

KANÁRSKÉ OSTROVY - TENERIFE

Prodloužený pobyt s poznáváním ostrova Tenerife, největšího a nejpestřejšího z Kanárských ostrovů. Navštívíme jedinečný NP Las Caňadas s nejvyšším vrcholem Pico del Teide, monumentální skály Los Gigantes s vesničkou Masca, městečka Garachio, koloniální La Orotavu, hl. město Santa Cruz.


VÍCE O ZÁJEZDU 
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit