Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Na dovolenou jazykově vybaveni

Naše cestovní kancelář zajišťuje po dobu pobytu jazykovou podporu prostřednictvím delegátů a průvodců a nemusíte se proto bát, že byste se dostali do úzkých. Přesto není od věci, když si před dovolenou oprášíte své jazykové dovednosti. Angličtina je univerzální základ, ale v některých zemích vám lepší službu udělá němčina, francouzština, španělština či italština. Pouštět se do exotických jazyků nemá před dovolenou moc smysl a slovanské jazyky nejsou až tak velkou bariérou.
 
Nabídka jazykových kurzů je velmi široká; k výběru kurzu doporučujeme server Jazykovky.cz, kde naleznete kromě výborných jazykovek také recenze jazykových škol přímo od studentů. Některé jazykové školy nabízejí intenzivní a konverzační jazykové kurzy, které vám umožní si v krátkém čase oprášit znalosti jazyka. Svoji dovolenou si pak více užijete, přečtete si nápisy, pokonverzujete s místními a vaše zážitky nebude ochuzovat jazyková bariéra. Kombinace intenzivního kurzu a konverzace s rodilým mluvčím je pro rychlou přípravu ideální.
 
Pokud budete mít štěstí a narazíte na akční slevy posledních míst v kurzech, můžete například na Slevykurzů.cz najít kurz, kde školy prodávají poslední volná místa se slevou. Vůbec nevadí, pokud kurz již začal; můžete do něj přistoupit. Stejně potřebujete zahájit výuku co nejdříve.
 
Pokud není vhodný čas na přihlášení do skupinového jazykového kurzu, zkuste studovat individuálně. Je to o něco dražší, ale těch několik hodin, které na rozmluvení potřebujete, by neměl být až takový problém. Doporučujeme ale rodilého mluvčího, ať si zvyknete na rychlý spád řeči. Když budete mít extra štěstí a rodilý mluvčí bude z oblasti, kam hodláte zamířit, tak kromě výuky jazyka vás může nasměrovat do zajímavých míst, která znají jen místní.
 
Pokud ale nemáte žádné základy cizího jazyka, tak nepočítejte s tím, že měsíc před dovolenou něco zachráníte. Na rozumné zvládnutí jazyka na základní úrovni počítejte půl roku intenzivní výuky (3x týdně a více) nebo 1 rok méně intenzivního kurzu. Záleží samozřejmě i na výukové metodě, vaší píli a schopnosti se učit. Ne každému jde jazyk úplně snadno a někomu může speciální výuková metoda pomoci k rychlejšímu postupu. Pokud ale hodláte do studia jazyka investovat minimálně rok, tak doporučujeme zvolit kurz, který vás připraví na mezinárodní jazykové zkoušky. Na těchto kurzech si dávají jazykovky hodně záležet a učí je ti nejlepší lektoři.


Pokud se před dovolenou na cizí jazyk alespoň trochu podíváte, můžete pobyt v zahraničí využít i k procvičení jazyka a z dovolené si kromě zážitků a fotografií přivezete i vzpomínky na krásná setkání s místními a znalost jazyka na trochu vyšší úrovni, než se kterou jste odjížděli.
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit