Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Na dovolenou v Jordánsku hned tak nezapomenete!

Vítejte v království beduínů. V zemi s neodolatelnou přírodou i nesmírně bohatým kulturním dědictvím. Vítejte v Jordánském hášimovském království na Blízkém východě. V zemi, která se vám navždy zapíše do paměti.

Jordánsko toho má tolik co nabídnout. Nekonečné pouště, skalní města, antické památky i ruiny středověkých hradů. Nejenom milovníci dějin tu budou u vytržení. Dovolená v Jordánsku pro ně bude jedním slovem nezapomenutelná. A jaká místa nevynechat?

Poznávací zájezd do Jordánska

Petra

Skalní město Petra je zřejmě největším lákadlem Jordánského království. Pozůstatky někdejšího římského města, uhrančivé barevné skály plné velkolepých vyhlídek. Někdejší obchodní křižovatka je dodnes plná monumentálních průčelí (nejznámější jsou Pokladnice a Klášter) vytesaných do červeného pískovce. Pokud se vám nebude chtít šplhat do schodů, budete si tu moci pronajmout koně, velblouda či osla, který vás tam vyveze.

Wadi Rum

Právě zde se natáčel slavný Lawrence z Arábie. Na nejkrásnější poušti světa s pískem hrajícím všemi barvami od žlutobílé po sytě červenou. Plném labyrintů skalních útvarů rozesetých po písčitých pláních. Toto místo zkrátka musíte vidět.

Mrtvé moře

Koupání v Mrtvém moře je neskutečným zážitkem. V extrémně slané, husté až olejnaté vodě si sice nezaplavete, zato vás bude krásně nadnášet. Podložíte-li si pod hlavu nafukovací polštářek, bude vaše relaxace přímo dokonalá. Dovolenou v Jordánsku u mrtvého moře zkrátka lze jen doporučit.

Kam v Jordánsku za poznáním?

Poznávací zájezdy do Jordánska můžete vybírat např.: kombinovaný zájezd do Izraele a Jordánska, během něhož navštívíme největší lákadla obou zemí (hlavní město Ammán, Petru, Aqabu, Jeruzalém, Betlém), nebo o zájezd zaměřený pouze na Jordánsko – skalní město Petra a poušť Wadi Rum. Oba rozhodně stojí za to.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit