Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Nejlepší vánoční dárek je poznávací zájezd do Polska, Rakouska či Holandska

Pod stromečkem můžete najít různé dárky, ale překvapení spojené s cestováním je vždy trefou do černého. To platí i pro poznávací zájezd do Polska, Rakouska anebo Holandska. I když je venku zima jak praští, jarní dovolenou byste si měli rezervovat s patřičným předstihem. Jen tak vám neutečou nejvýhodnější nabídky.
 

Do Polska nejen k Baltskému moři

Poznávací zájezd do Krakova

Pro někoho je dovolená v Polsku nejpříjemnější ze všech, protože se vypraví za přírodními a historickými skvosty do země, kde se tak trochu dorozumí. I když si rezervujete jarní pobyt s průvodcem, své jazykové znalosti si můžete kdekoliv ověřit. Cestování po Polsku autobusem je výhodné, protože spatříte více pamětihodností. Pokud by vám nestačil jen dvoudenní poznávací zájezd do Krakova, můžete si objednat delší dovolenou v Polsku. Díky ní spatříte Mazurská jezera, Baltské moře, města Varšavu, Poznaň a Vratislav, rytířský hrad Malbork či pozůstatky Hitlerova Vlčího doupěte.
 

Památky UNESCO a panenská příroda na dosah ruky


Poznávací zájezd do Rakouska

Kroky turistů vedou do Dolního Rakouska, které je prošpikované dechberoucími divy přírody i architektury. Milovníci přírody si přijdou na své v Kittenberských zahradách. Věční romantikové ocení plavbu lodí po Dunaji údolím Wachau do Dürnsteinu. Když se rozhodnete pro poznávací zájezd do Rakouska v roce 2022, nadchnou vás drahokamy historie v Melku a Kremsu. Bezpochyby vás uchvátí renesanční zámek Rosenburg, tyčící se na skále nad Karpatským údolím.
 

Holandské trhy a výstavy vás naplní blahem

Poznávací zájezd do Holandska - sýrový trh Alkmaar

Jakmile dáte přednost zájezdu do Holandska autobusem, spatříte nejen poklidnou oblast větrných mlýnů v Zaanse Schans, ale také dynamický Amsterdam, historický Naarden a autentický Marken. Najednou zatoužíte navštívit světově proslulou výstavu zahradnického umění Floriade 2022. Možná jste nevěděli, že se koná jen jednou za 10 let!
 
 
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit