Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Pobaltské státy

Pobaltské státy sice nenabízí prosluněné pláže a možnost koupat se v teplém moři, zato ale nadchnou nedotčenou krajinu s hlubokými lesy a jezery. Nechybí ani historická města, která jsou právem zapsána na seznamu UNESCO. Vydáte-li se na cestu po Pobaltských státech, jako suvenýr si můžete odvézt pro tuto krajinu typický jantar. Tento opracovaný polodrahokam dal vzniknout také známým jantarovým stezkám.

Pobaltí je také velmi oblíbené příznivci aktivní dovolené. Vzhledem k tomu, že jsou zdejší země spíše rovinatého charakteru, není divu, že jsou rájem cyklistů. Kdo by nechtěl při jízdě na kole pozorovat nádhernou krajinu? V zimě zde pak oceníte velmi dobře udržované lyžařské sjezdovky nebo možnost bruslení na místních zamrzlých jezerech. Historická centra všech 3 hlavních měst jsou právem zapsána na seznamu UNESCO. Navštivte Pobaltské státy s námi. Nudit se rozhodně nebudete!
 
Upřesnit výběr

Pobaltské státy

 - STOCKHOLM - HELSINKY - PETROHRAD

STOCKHOLM - HELSINKY - PETROHRAD

A PLAVBA PO BALTU

Termín: 19.07. - 26.08.2018 Doprava: Autokarem

Jeden z nejoblíbenějších zájezdů, kdy máme možnost poznat ta nejzajímavější místa 6 států omývaných vodami Baltského moře. Abychom tohle všechno stihli, budeme hned dvakrát brázdit vody Baltu obřím… (Kód zájezdu: RUS521-18)

Oblíbené

od 17 290 Kč
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek a získáte
akční nabídky jako první

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů