Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Exotika - Vzdálené země Omán

Navštivte s námi zemi luxusu a zažijte na vlastní kůži prostředí, které znáte z pohádek tisíce a jedné noci. Zažijte pravý orient a objevte krásy zdejšího mořského života. Právě Omán nabízí ideální možnosti ke šnorchlování. Ve zdejším moři můžete spatřit tisíce barevných ryb. K dokonalé dovolené samozřejmě patří také prosluněné pláže, dobré jídlo a poznávání místní architektury. To vše v Ománu také najdete.

Navštivte s námi horské vesničky, prohlédněte si zblízka islámskou architekturu a poznejte místní městský život. Ve zdejším moři navíc můžete pozorovat delfíny, želvy, a dokonce i velryby. V Ománu poznáte jak pouštní krajinu, tak hory. Vydejte se s námi za pravou exotikou. Vyberte si z naší nabídky zájezdů a my vás vezmeme na místa, která v průvodcích nenajdete. Užijte si svou dovolenou naplno!
Upřesnit výběr

Omán

 - OMÁN - VELKÝ OKRUH

OMÁN - VELKÝ OKRUH

DUBAJ, PERLA LUXUSU

Termín: 20.11. - 29.11.2020 Počet nocí: 8 Strava: snídaně Doprava: Letecky

Poleťte s námi do jedné z nejhezčích zemí Arábie Ománu, kde není jen poušť, ale i krásné hory, spontánně rostoucí zeleň a města s novou moderní arabskou architekturou. Dále si prohlédneme mekku… (Kód zájezdu: OM306-20-1)

Náš tip

od 49 990 Kč
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů