Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Izrael

Zveme vás na vzrušující výpravu do regionu, v němž se již po staletí místí vlivy křesťanské, židovské a muslimské kultury, a kde dosud není definitivně stanovena hranice mezi včerejškem a zítřkem. Trocha napětí však při poznávacím zájezdu do Izraele za všechnu tu krásu, historické skvosty a jedinečnou atmosféru stojí.

Prázdniny v zemi Ježíšově

Uvědomit si to můžete na březích Mrtvého moře, nejnižšího místa na pevnině, v nejstarším městě světa Jerichu nebo na Olivetské hoře, místě Nanebevstoupení Krista. Izraelská republika však zároveň ukrývá i Judskou poušť či letoviska u Rudého moře Eilat a ve Středomoří jako Ashdod, Netanya, Hadera či Ashkelon nedaleko pásma Gazy.

Na pouti do Nazaretu a zase zpátky

Ovšem památky Izraele se samozřejmě točí především kolem náboženství. Jak by to také mělo být jinak v zemi, kde leží svaté město Jeruzalém, chrám Narození páně v Betlémě, hora Sion, chrám Božího hrobu a další tučně psané kapitoly světových dějin?
Upřesnit výběr

Izrael

 - JORDÁNSKO A IZRAEL

JORDÁNSKO A IZRAEL

BIBLICKÉ PAMÁTKY A MRTVÉ MOŘE

Termín: 06.10. - 14.10.2018 Počet nocí: 8 Doprava: Letecky

Zájezd do dvou zemí Blízkého východu za poznáním antických, biblických i islámských památek. Budeme procházet místy dávných biblických příběhů i křižáckých válek. K Jordánsku neodmyslitelně patří… (Kód zájezdu: JOR326-18)

Oblíbené

cena na vyžádání
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek a získáte
akční nabídky jako první

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů