Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Izrael

Izrael je zemí, která rozhodně stojí za poznání. Nabízí mnoho kultur i přírodních krás. Na světě snad nenajdete jiné místo, které by spojovalo tolik kultur a náboženství, jako právě Izrael. Navštivte s námi úchvatné kulturní památky a zajímavá města, která se v Izraeli nachází. Splňte si svá přání u zdi nářků a dopřejte si emotivní zážitky, na které budete ještě dlouho vzpomínat.

Poznejte místa známá z historických legend a užijte si nádherné pohledy na zdejší pláže, pouště ve vnitrozemí nebo skály. Poznejte místo, kde údajně Ježíš šel svou poslední cestu, přesvědčte se o tom, že v Mrtvém moři se opravdu nepotopíte, a poznejte místní obyvatele. Vydejte se do této země náboženství, přírodních krás a mnoha kultur s námi. Vyberte si z naší nabídky poznávacích zájezdů do Izraeli. 
 
Upřesnit výběr

Izrael

 - IZRAEL

IZRAEL

ZA HISTORICKÝMI POKLADY ZEMĚ + MRTVÉ MOŘE

POZNÁVACÍ ZÁJEZD IZRAEL 2023

Termín: 13.10. - 20.10.2023 Počet nocí: 6 Strava: polopenze Doprava: Letecky

Zájezd Izrael 2023, to je oblíbený zájezd do země Blízkého východu za poznáním po nesčetných biblických památkách. Podíváme se do Jeruzaléma, kde se odehrávaly příběhy Starého a Nového zákona.… (Kód zájezdu: ISR317-23-1)

Náš tip

od 44 590 Kč
 - JORDÁNSKO A IZRAEL

JORDÁNSKO A IZRAEL

BIBLICKÉ PAMÁTKY A MRTVÉ MOŘE

POZNÁVACÍ ZÁJEZD JORDÁNSKO A IZRAEL 2023

Termín: 29.10. - 06.11.2023 Počet nocí: 8 Strava: polopenze Doprava: Letecky

Zájezd Jordánsko a Izrael 2023, to je tradiční a oblíbený poznávací zájezd do dvou zemí Blízkého východu, za poznáním antických, biblických i islámských památek. Budeme procházet místy dávných… (Kód zájezdu: JOR308-23-1)

Oblíbené

od 42 590 Kč
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit