Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Cestovní kancelář Redok Travel pro vás připravila zajímavý zájezd do Nepálu, do země, kde již při prvních krocích po zdejší půdě poznáme velký rozdíl. Všechno je tu pro běžného Evropana tak jiné - ulice plné rikš, zvířat, nespočet modlitebních mlýnků, semafory jsou tu výjimkou, přednost má ten, kdo troubí víc a působivá majestátnost Himaláje v nás vzbudí pocit svobody a volnosti.

 

Navštívíme královská města s nesmírným kulturním bohatstvím, tropickou džungli Chitwan i náhorní plošiny Ilamu s nesčetnými čajovými plantážemi.

 

K poznávacím zájezdům do Nepálu neodmyslitelně patří návštěva Káthmándú s Palácovým náměstím, rozkládajícím se kolem Královského paláce, nejstarší stúpa v Nepálu Swayambhunath – dle nepodložené legendy byla postavena již v době Buddhova života a Pašupatináth – hlavní hinduistická svatyně v Nepálu „malé Váránasí“, ležící na březích posvátné řeky Bágmatí, která vtéká až do nejposvátnější hinduistické řeky Gangy. Hlavní chrám Pašupatináth je zasvědcen Šivovi a stojí přímo na místě, kde se prováděly náboženské rituály již více než před 1500 lety.

 

Nenecháme si ujít letecký výlet kolem nejvyšší hory světa Mt. Everestu, šerpsky Čomolungma s nezapomenutelnými a krásnými výhledy na pohoří Himaláje a stále zasněžené Annapurny. Naše cesta za poznáním Nepálu bude pokračovat na náhorních pločinách Ilamu, pro Nepálce je oblast jednoznačně spojena s čajem a čajové plantáže dodávají celému kraji zvláštní půvab. Projdeme divočinou, ale pojedeme i na slonech v Národním parku Chitwan – v překladu „Srdce džungle“, navštívíme původní etnickou vesnici a poznáme život obyčejných rodin bez civilizace.

 

Vítejte tedy v Nepálu s cestovní kanceláří Redok Travel. Nepálci nás Evropany velmi rádi vidí, každý nás rád pohostí vč. národního jídla „Dal-bhat“. Nepál je chudá země, ale na druhou stranu neskutečně krásná s velmi přívětivými lidmi. Tak tedy nashledanou v Nepálu s nepálským pozdravem „Namasté“.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit