Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Poznejte krásy a kontrasty Maroka

Láká vás navštívit místa plná kontrastů? Toužíte poznat zajímavé historické památky, ochutnat místní kuchyni, navštívit atraktivní místa a zároveň i lenošit na pláži nebo se věnovat potápění? To vše, a ještě mnohem více vám nabídne exotické Maroko.

Poznávací zájezdy pro každého

Pokud je vaším dovolenkářským snem Maroko, pak se určitě vyplatí poznávací zájezdy do Maroka. Díky takovému zájezdu poznáte zajímavá místa a váš čas během pobytu využijete opravdu na maximum. Na své si přijdou jak milovníci přírody a turistiky, tak i ti, kteří vyhledávají historické památky. Navštívit můžete třeba i saharskou poušť s nejvyššími marockými dunami a oázami Sahary. Můžete se spolehnout na to, že taková dovolená v Maroku bude pestrá a plná spousty nezapomenutelných zážitků.

Poznávací zájezd do Maroka

Okruh královskými městy

Dovolená v Maroku – Zájezd Okruh královská města nabízí poznání všech nejvýznamnějších královských měst. Během dovolené si tak budete připadat přímo jako v arabské pohádce. Užijte si procházky labyrinty starobylých uliček, nechte na vás dýchnout jedinečnou atmosféru exotických vůní a nahlédněte do perfektně upravených zahrad paláců. Navštívíte třeba i čajovny nebo arabské lázně. Ti odvážnější si mohou užít nocleh v beduínském stanu v samém srdci vyprahlé pouště. Poznáte také přívětivost místních obyvatel a ochutnáte známé speciality a nová jídla.

Co byste během návštěvy rozhodně neměli nevynechat

A co ještě stojí za návštěvu v této krásné a rozmanité zemi? Vynechat byste neměli oblíbené město Marrákeš, kde se nachází spousta muzeí a tradičních obchodů. Zároveň je také toto město perfektním výchozím bodem pro podniknutí výletů do okolí. Za zmínku stojí i velkolepá mešita Casablanca nebo město Agadir s krásnými plážemi. Milovníci přírody pak budou nadšeni z vodopádů d'Ouzoud, které patří mezi nejpůsobivější marocké krásy.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit