Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Poznejte zajímavosti a krásy Madridu

Španělsko – to rozhodně není jen průzračné moře a nekonečně dlouhé pláže. Tato země toho totiž nabízí mnohem více od historických měst, přes výtečnou místní kuchyni až po muzea a parky. Už právě to napovídá, že tato země patří mezi ty nejnavštěvovanější v Evropě. Pokud milujete historii, památky a procházky starobylými uličkami, pak je pro vás dovolená ve Španělsku tou správnou volbou.

Co byste neměli vynechat při návštěvě Madridu

Chcete vyrazit na poznávací zájezd do Španělska? Pokud se rozhodnete pro poznávací zájezd do Madridu, pak se mějte na pozoru. Tato místa byste totiž rozhodně neměli vynechat. Za návštěvu v hlavním městě Španělska stojí centrální náměstí, madridský vítězný oblouk Puerta de Alcalá nebo také královský palác s botanickou zahradou. Madrid je proslulý i nejoblíbenějším parkem Retiro, který je jako stvořený k odpočinku a procházkám kolem jezera. Za návštěvu tu stojí i skleněný palác Palacio de Cristal s vystavenými díly z Muzea královny Sofie.

Poznávací zájezd do Madridu

Udělejte si výlet do Toleda, které vás nadchne svými krásami

Nejen Madrid, ale i Toledo vás okouzlí svými krásami. Pojeďte s námi na poznávací zájezd do Madridu a Toleda, kde se nudit rozhodně nebudete. Toledo je skvostné město na skalním útesu, které je obehnáno hradbami a nadchne vás křivolakými uličkami. Toledo patří na seznam kulturního dědictví UNESCO a nabízí bohatý program nejen na jeden den. V Toledu se nachází dlouhá řada mešit, synagog a kostelů v rozmanitých architektonických stylech. Dominantou tohoto města je gotická katedrála.

španelsko poznávací zájezd

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit