Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Proč by Kréta měla být vaší příští dovolenkovou destinací

Krásný ostrov plný historie a kultury

Krétu si často představujeme jako místo s nekonečnými plážemi a tyrkysovým mořem, ale tento řecký ostrov nabízí mnohem víc. Jako kolébka Mínojské civilizace a domov mnoha historických památek, Kréta představuje ideální kombinaci relaxace, dobrodružství a kulturního obohacení.

Zájezdy na Krétu

Historie a přírodní krásy

Odkaz Mínojské civilizace a přírodní divy

Krétu zdobí bohatá historie. Mínojská palácová centra jako Knóssos jsou svědectvím dávné a pokročilé civilizace. Navštívit můžete také Rethymno a Chania, města s oslnivou architekturou a úzkými uličkami, které vyprávějí příběhy minulých epoch. Příroda na Krétě je dechberoucí, od Samariánské soutěsky, která je jednou z nejdelších v Evropě, po malebné pláže, jako je Elafonissi s růžovým pískem.
 

Must-see místa na Krétě

Kromě Knóssu, který je nutností pro milovníky historie, stojí za návštěvu také jiné lokality. Různé muzea a archeologické parky vám nabídnou pohled do minulosti ostrova. Přírodní rezervace jako je ostrov Spinalonga s fascinující historií, nebo město Agios Nikolaos s jeho malebnými jezery a přístavy, jsou dalšími perlami ostrova.
 

Gastronomie a kultura

Krétští obyvatelé jsou hrdí na svou kuchyni, která je nejen chutná, ale i zdravá. Tradiční jídla jako moussaka, souvlaki, a čerstvé mořské plody jsou jen začátkem. Na dovolené na Krétě nezapomeňte ochutnat místní olivový olej, který je považován za jeden z nejlepších na světě. Kultura na Krétě je živá, s mnoha festivaly, tradiční hudbou a tancem, které ukazují bohatou historii a tradice ostrova.
 

Proč Kréta? Protože má vše!

Dovolená v Řecku s bonusem: Zájezd na Krétu by měl zvážit každý, kdo hledá kombinaci relaxace, dobrodružství a kultury. Ať už se vydáte prozkoumat historická místa, relaxovat na plážích nebo se ponořit do místní kultury a gastronomie, Kréta nabízí nezapomenutelný zážitek. Je to místo, kde každý najde něco pro sebe – od rodin s dětmi po páry hledající romantiku. Nenechte si ujít šanci objevit tento úchvatný ostrov.

 

Výběr poznávacích zájezdů na KrétuDovolená na Krétě

KRÉTA – OSTROV ZAPOMENUTÝCH CIVILIZACÍ

Kréta nás okouzlí i krásnou přírodou, tyrkysovým mořem a jedinečnými plážemi. Přesvědčíme se na vlastní oči, že řecký klenot - pláž Elafonisi patří jednoznačně k nejkrásnějším plážím ostrova a že soutěska Samaria v Bílých horách je přírodní skvost Kréty. Poznejte s námi ostrov v oblíbené kombinaci odpočinku na plážích a poznávacích výletů.


VÍCE O ZÁJEZDU
Poznávací zájezd Kréta

ŘECKO - BÁJNÝ OSTROV KRÉTA

Poznávací zájezd na největší řecký ostrov Kréta nás zahrne mýty, legendami a dějinami, jako snad žádný jiný z řeckých ostrovů. Největší řecký ostrov a legendární rodiště Diovo si stále uchovává svůj neskonalý půvab a kouzlo.


VÍCE O ZÁJEZDU
 

Nevybrali jste si? Podívejte se na ostatní zájezdy do Řecka

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit