Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Už přemýšlíte o dovolené na jaro? Co říkáte na Maďarsko? Nebo Řecko?

V této neutěšené době se snad více než kdy jindy těšíme na jarní a letní dovolené. Také plánujete cestu do zahraničí? Pak začněte zájezd vybírat už nyní, protože nejste sami, kdo chce vycestovat.

Dovolená v Maďarsku v termálních lázních
 

Dovolená v Maďarsku? Termální lázně.


Kam byste se chtěli podívat? Mnoho lidí často láká exotika jako Dubaj, Srí Lanka, Thajsko, už i Maledivy jsou vcelku dostupné. Přitom nemáme probádané krásy zemí, které máme blízko. Například Maďarsko. Zájezdy a dovolené v Maďarsku patří mezi oblíbené. Říkáte si, co vám může nabídnout země, která má tak blízko k naší kultuře? Troufáme si tvrdit, že zájezd do termálních lázní vás nadchne. Jimi je totiž Maďarsko vyhlášené. Pokud jste ještě neokusili blahodárné účinky tamních procedur, pramenů, neprobádali jste kouzelnou přírodu a nenavštívili jste maďarské památky, doporučujeme zájezd hned do několika destinací. Nechte se hýčkat termálními prameny vod v Bükfürdo, Hevízu a Šárváru. Mezi zastávkami po lázních pak navštívíte i krásné barokní památky, večery strávíte nad sklenkami vyhlášeného maďarského vína a plnými talíři maďarské kuchyně snoubící mnoho chutí.
 

Dovolená v Athénách za pár korunChcete se podívat více za teplem? Pak se jeďte pokochat antickou atmosférou. Taková dovolená v Athénách vás doslova obejme historií. Nevíte, jakou destinaci vybrat? Zadejte do vyhledávače „zájezdy Řecko“ a prostudujte si, které lokace by vás zaujaly. Záleží, co od dovolené očekáváte. Jestli chcete nasát místní atmosféru, vydejte se na Santorini, půvabné místo s typickými modro-bílými domečky. Místo, kde to budete mít kousek na pláž s krásným, azurovým mořem. A když jsme u půvabů této slané vody. Jako v Karibiku si budete připadat, když si vyrazíte do vyhlášené zátoky na Zakhyntosu. Zde si nejen zaplavete, ale musíte vyzkoušet i potápění, protože místní příroda je fascinující. Zajímají vás spíše památky? Pak vyrazte na Rhodos, kde se dozvíte vše o základech naší civilizace. Ať už bude vaše dovolená v Řecku u moře nebo víc v centru města, všude vás nadchne místní kuchyně, kde si budete dopřávat mořské plody, tzatziki, kořeněná masa, skvěle ochucené saláty nebo typické řecké jogurty s medem.
 

Zájezdy do Maďarských termálních lázní pro rok 2024:

Termální lázně Maďarska. SÁRVÁR - HEVÍZ - BÜKFÜRDO
 

Poznávací zájezdy do Athén 2024:

Řecko - Athény, Mys Sunion. Epidauros + Mykény + Korint
To nejlepší z Řecka – Athény + Peloponés. Mykény, Epidauros, Nafplio + moře

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit