Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Keňa

Keňa je rájem pro všechny milovníky přírody a zvířat. Zde poznáte to pravé volání divočiny, které ve svých knihách popsala opavská rodačka Joy Adamsonová. Stáda zeber, gazel, pakoňů a antilop prohánějící se pláněmi národních parků a rezervací. Lvi, gepardi a leopardi odpočívající v korunách stromů. Hroši koupající se v řece plné krokodýlů. Žirafy, sloni, nosorožci... A vy jako přímí pozorovatelé usazení v jeepu. Vydejte se na pravé africké safari! Třeba do známé rezervace Masai Mara nebo Amboseli. Zažijete nezapomenutelnou dovolenou plnou jedinečných momentů.
Kromě zvířat se během poznávacího zájezdu po Keni setkáte i s masajskými kmeny a nahlédnete do jejich tradičního způsobu života. Schválně, jestli zvládnete vyskočit tak vysoko jako masajský bojovník?
 
Keňa leží na rovníku na východním pobřeží Afriky. Zemí prochází Velká příkopová propadlina a najdete zde druhou nejvyšší africkou horu - Mr. Kenya (5199 m). Během dovolené v Keni si užijete i koupel v teplých vodách Indického oceánu a relax na dlouhých bělostných plážích, na kterých si budete připadat jako v ráji. Jistě vás uchvátí i atmosféra a kontrasty hlavního města Nairobi. Na jedné straně uvidíte moderní čtvrti s honosnými vilami, bary a diskotékami, na druhé straně se tu nachází jeden z největších slumů světa - Kibera.
 
Upřesnit výběr

Keňa

Seznam zájezdů je prázdný.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit