Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Dovolená v Izraeli: Co nabízí Svatá země?

Je výjimečná v mnoha ohledech. Některé fascinuje její původ, když si tento stát založili Židé po válce. Jiní pějí ódy na její kulturu, architekturu, kultivovanost lidí. Jde o vyspělou zemi, kam míří tisíce turistů, ačkoli tu a tam se trošku rozburácí nebe pod tíhou války s Palestinou. Atmosféru Izraele protkává jedinečná aura, kterou byste měli alespoň jednou za život nasát.

Ideální dovolená v Izraeli

Co činí Izrael tak jedinečnou? Bezpochyby i to, že je třech světových náboženství, ačkoli většina lidí si ji spojuje s judaismem. Vedle něj tu své místo našli i příznivci křesťanství a islámu, což je další výjimka, málokdy spolu na jednom místě konvenují lidé různorodých vír. I proto každý rok proudí do Izraele tisíce vyznavačů těchto náboženství, aby získali sílu, posilnili víru a našli svatá místa. Pro Židy samotné je Izrael zemí zaslíbenou, vždyť Bůh si zvolil rodinu Abraháma, aby vznikl velký národ, skrze který ten Nejvyšší bude komunikovat s lidstvem. Místo je prodchnuté historií, najdete tu spoustu architektonických skvostů i nálezů desetitisíce let starých. Dovolená v Izraeli představuje skutečně nevšední zážitky.

Poznávací zájezd do Jeruzaléma, do Izraele

Poznávací zájezdy do Izraele

S tamním obyvatelstvem a historií se dokonale propojíte na místních trzích. Izraelci milují stará poctivá řemesla. Například v hlavním městě Tel Aviv najdete Carmel market, což je ohromující ráj řemeslníků. Jedna ulice patří umu švadlen, za rohem se bulvárem táhnou obchůdky se sklem, o kousek dál vás ohromí čalouníci i stolaři. Pokud byste nevěděli, jak si svůj výlet naplánovat, stačí se podívat na poznávací zájezdy do Izraele. Můžete si zvolit, jestli chcete víc chodit po památkách, poznávat přírodu anebo toužíte po relaxu. Pokud zmiňujeme Izrael, nelze vynechat jedno místo. Co říkáte na poznávací zájezd do Jeruzaléma. Zde naleznete nejvýznamnější náboženské památky. Židé zde mají Zeď nářků, což je mimochodem jediný dochovaný pozůstatek biblického ústředního Chrámu zničeného Římany. Významná je i hrobka krále Davida v Jeruzalémě a mohli bychom jmenovat další významná místa, která spojuje magická síla.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit