Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Poznávací zájezdy Izrael

Izrael je zemí, která rozhodně stojí za poznání. Nabízí mnoho kultur i přírodních krás. Na světě snad nenajdete jiné místo, které by spojovalo tolik kultur a náboženství, jako právě Izrael. Navštivte s námi úchvatné kulturní památky a zajímavá města, která se v Izraeli nachází. Splňte si svá přání u zdi nářků a dopřejte si emotivní zážitky, na které budete ještě dlouho vzpomínat.

Poznejte místa známá z historických legend a užijte si nádherné pohledy na zdejší pláže, pouště ve vnitrozemí nebo skály. Poznejte místo, kde údajně Ježíš šel svou poslední cestu, přesvědčte se o tom, že v Mrtvém moři se opravdu nepotopíte, a poznejte místní obyvatele. Vydejte se do této země náboženství, přírodních krás a mnoha kultur s námi. Vyberte si z naší nabídky poznávacích zájezdů do Izraeli. 
 
Upřesnit výběr

Izrael

 - JORDÁNSKO A IZRAEL

JORDÁNSKO A IZRAEL

BIBLICKÉ PAMÁTKY A MRTVÉ MOŘE

POZNÁVACÍ ZÁJEZD JORDÁNSKO A IZRAEL 2021, DOVOLENÁ PETRA A JERUZALÉM

Termín: 16.10. - 24.10.2021 Počet nocí: 8 Strava: polopenze Doprava: Letecky

Tradiční a oblíbený poznávací zájezd do Jordánska a Izraele, do dvou zemí Blízkého východu, za poznáním antických, biblických i islámských památek. Budeme procházet místy dávných biblických příběhů i… (Kód zájezdu: JOR308-21-1)

Oblíbené

od 39 990 Kč
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout