Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Dobrodružná dovolená v Polsku i na Slovensku

Polsko a Slovensko jsou sousední země s mnoha tvářemi, takže si na své přijdete, ať už prahnete po architektonických skvostech, půvabné přírodě nebo zajímavé kultuře. V první řadě si tedy ujasněte, v jakém duchu by se měla dovolená nést, protože podle toho si nastavíte celý program.
 

Polsko


V případě, že je ve vašem hledáčku dovolená v Polsku, máte se na co těšit, protože se jedná o pokladnici umění i historie. Uchvátí vás Mazurská jezera a neopakovatelnou atmosférou na vás dýchne i samotná metropole Varšava. Pokud byste hledali rodiště Mikuláše Koperníka, museli byste se vydat do města Turoň. Zapomenout nesmíme ani na malebnou vesnici Wdzydze Kiszewskie se skanzenem a břehy Baltského moře, kde se nachází třeba jedno z nejhezčích polských měst Gdaňsk.

Dovolená v Polsku

Stejně tak vás nadchne, že můžete spojit poznávací zájezd do Polska s turistikou. V jižní části země se rozprostírá pohoří zvané Bieszczady, které jsou dokonce na Seznamu světového dědictví UNESCO. Otevře se vám panoramatický výhled na daleké okolí a při pěkném počasí uvidíte hřebeny bývalé Podkarpatské Rusi a Slovenska. Jestliže vás láká poznávací zájezd a dovolená v Polsku, rozhodně neprohloupíte.

Slovensko


Pokud si myslíte, že Slovensko vás nemůže ničím překvapit, potom jste na omylu. V posledních letech je i dovolená na Slovensku velice oblíbená, protože je tato země v dobré dojezdové vzdálenosti. Slovensko vám sice nenabídne koupání v moři, nicméně nadchne všechny milovníky horské turistiky i zimních sportů.

Dovolená na Slovensku - Vysoké Tatry

Stačí vyhledat poznávací zájezd Vysoké Tatry, Slovensko. Ve Vysokých Tatrách si na své přijdete jak v zimních, tak i letních měsících. Za zábavou vyrazte do aquaparku Tatralandia a samozřejmě navštivte města jako Bratislavu, Levoča, Trenčín a podobně.
Tak neváhejte a vydejte se na aktivní dovolenou do jedné ze sousedních zemí.
 

Zájezdy do Polska 2022

Polsko - Krakov, Osvětim a Wieliczka
Polsko - Krakov, město králů
Polsko - Po stopách polských králů
Polsko - Mazurská jezera a Baltské přístavy
Polsko - Národní park Bieszczady
Polsko - adventní Krakov - město králů

 

Zájezdy na Slovensko 2022

Slovensko - Vysoké Tatry vlakem
Slovensko - Nízké Tatry, termály a turistika
Slovensko - Západní Tatry a roháče
Spiš - Klenotnice Slovenska
Slovensko - Velký Meder - Termály a relaxace

 
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit