Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Poznávací zájezdy Kuba

Co si představíte, když se řekne Kuba? Staré americké bouráky v ulicích Havany, kvalitní doutníky a rum, podmanivé rytmy salsy, revolucionáře Fidela Castra a Che Guevaru, bělostné pláže Varadera...? Ano, tohle vše a mnohem více symbolizuje Kubu. Na Kubě si užijete nezapomenutelnou exotickou dovolenou. Poznávací zájezd na legendární Ostrov svobody vás zavede na místa pocházející z dob španělské koloniální nadvlády. Seznámíte se s důležitými okamžiky kubánské revoluce, která největší karibský ostrov na desetiletí uvrhla do ekonomické a politické izolace. Kubu někteří považují za komunistický skanzen, jiní za ráj na zemi. Na Kubě si budete připadat jako v jiném světě. Občas to tu vypadá, jako by se čas zastavil v době, kdy na ostrově žil spisovatel Ernest Hemingway. Ostatně na Kubě Hemingway napsal své nejslavnější dílo Stařec a moře.
 
Během dovolené na Kubě vás uchvátí ulice Staré Havany i pohodová atmosféra koloniálního Trinidadu. Projdete se krasovým údolím Viñales, které ukrývá množství jeskyní. Farmáři zde pěstují tabák a balí z něj kvalitní doutníky. V kubánských barech vás do víru tance vtáhnou svůdné rytmy salsy a rumby. Ochutnáte vyhlášené kubánské drinky mojito a daiquiri. Pozor! Kubánci v nich s rumem opravdu nešetří. Během zájezdu si samozřejmě užijete i pravé karibské pláže lemované kokosovými palmami, šnorchlování a spoustu slunce.
 
Upřesnit výběr

Kuba

 - KUBA – KRÁSKA KARIBIKU

KUBA – KRÁSKA KARIBIKU

OKRUH OSTROVEM + KOUPÁNÍ NA PLAYA ANCÓN A VARADERO

DOVOLENÁ KUBA 2022, POBYTOVĚ POZNÁVACÍ ZÁJEZD

Termín: 26.11. - 08.12.2022 Počet nocí: 11 Strava: 3x snídaně, 8x all inclusive Doprava: Letecky

Ideální kombinace odpočinku a poznání. Kuba, jedna z nejlepších zemí Karibiku, země plná protikladů a nádherných bílých pláží. Poznáme to nejlepší z Kuby a odpočívat budeme na plážích… (Kód zájezdu: CU328-22-1)

Náš tip

Na dotaz
Vyprodané a odjeté termíny zájezdů

 - KUBA – KARIBSKÝ RÁJ

KUBA – KARIBSKÝ RÁJ

OKRUH OSTROVEM + KOUPÁNÍ NA PLAYA ANCÓN A VARADERO

DOVOLENÁ KUBA 2022

Termín: 26.11. - 07.12.2022 Počet nocí: 10 Strava: 3x snídaně, 7x all inclusive Doprava: Letecky

Poznejte s námi Kubu, jednu z nejlepších zemí Karibiku, legendární ostrov svobody, zemi plnou protikladů i nádherných bělostných pláží. Čekají nás lákadla jako podmanivá Havana, krasové hory a… (Kód zájezdu: CU327-22-1)

Náš tip

Vyprodáno
 - KUBA – KARIBSKÝ RÁJ

KUBA – KARIBSKÝ RÁJ

OKRUH OSTROVEM + KOUPÁNÍ NA PLAYA ANCÓN A VARADERO

POZNÁVACÍ ZÁJEZD NA KUBU 2021

Termín: 04.12. - 15.12.2021 Doprava: Letecky

Poznejte s námi Kubu, jednu z nejlepších zemí Karibiku, legendární ostrov svobody, zemi plnou protikladů i nádherných bělostných pláží. Čekají nás lákadla jako podmanivá Havana, krasové hory a… (Kód zájezdu: CU327-21-1)

Bonus za včasné přihlášení Náš tip

Odjeto
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit