Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Exotika - Vzdálené země Spojené státy americké

Spojené státy americké nabízí nejen velkolepá města, která znáte z amerických filmů, ale také úchvatné národní parky a pestrou přírodu. Navštivte s námi USA a poznejte místa s charakteristickou atmosférou. Vydejte se s námi do země nekonečných možností a ocitněte se na chvíli na Divokém západě nebo mezi mrakodrapy v New Yorku. Vychutnejte si odpočinek na nádherných plážích na Floridě nebo procházky městy, jako jsou Las Vegas či Los Angeles.

Navštivte světoznámé národní parky a dejte své dovolené nový rozměr. V USA najdete nádherné přírodní scenérie, potkáte zde mnoho kultur, a to včetně předků původních indiánů a mnohem více. Vyberte si z naší široké nabídky zájezdů do USA a vychutnejte si svou dovolenou naplno. Vybrali jsme pro vás ta nejlepší místa, která rozhodně stojí za vaši návštěvu.
Upřesnit výběr

Spojené státy americké

 - USA - NEW YORK

USA - NEW YORK

SVĚTOVÁ METROPOLE

DOVOLENÁ NEW YORK 2023

Termín: 15.10. - 23.10.2023 Počet nocí: 7 Strava: snídaně Doprava: Letecky

Poznejte s námi New York, půvab a rytmus jednoho z nejslavnějších a nejpůsobivějších pulsujících měst světa, ležící na řece Hudson, které tvoří převážně ostrovy Manhattan, Staten Island a Long Island… (Kód zájezdu: USA334-23-1)

Náš tip

Na dotaz
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit